reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Kurczę ja też od początku mam problemy z piciem 🤭. Już teraz coraz lepiej ale ja przed ciaza to miłośniczka coli, codziennie musiała być, teraz mnie obrzydza. Najczęściej to woda niegazowana. A wcześniej jak były gorsze mdłości to woda gazowana. Jeszcze parę tyg temu to w sklepie nawet nie mogłam patrzeć na te wszystkie soki bleee. A wiecie co było najgorsze... że podczas tych najgorszych mdłości musiałam mieć zrobiona krzywa cukrowa..( bo wynik z samej krwi wyszedł trochę wyższy) to był dla mnie koszmar.
Też to w dwóch ciążach przerabiałam, ale byłam z siebie dumna że udało się nie 🤮[emoji23]
Teraz tak myślałam i przeżyłam zaskoczenie jak moja gin z om 21 listopada termin wyliczyła na 27 sierpnia, czyli ten 21 listopad to jakby już pierwszy dzień, tak samo wyliczyli mi na prenatalnych. Zawsze myślałam że właśnie dodaje się 7, w pierwszej ciąży tak nieładnie wyliczył termin
Mój gin w sumie wyliczył +8, a na prenatalnych +6[emoji848]
 
reklama
Kurczę dziwnie z tymi terminami. A czy to się tyczy każdego, nie zależnie od długości cyklu?Ja z OM mam termin na 23.08 a z usg 17.08
Ostatnia miesiączka 18.11.2019 a cykle 26 dniowe. Owulacja zawsze w 11 dniu cyklu- miałam monitoring 2 razy i testy owulacyjne Clearblue advance, które się pokrywały z monitoringiem.
 
Teraz tak myślałam i przeżyłam zaskoczenie jak moja gin z om 21 listopada termin wyliczyła na 27 sierpnia, czyli ten 21 listopad to jakby już pierwszy dzień, tak samo wyliczyli mi na prenatalnych. Zawsze myślałam że właśnie dodaje się 7, w pierwszej ciąży tak nieładnie wyliczył termin

Jeśli masz 28dniowe cykle to wychodziłoby Ci na 28 sierpnia

Kurczę dziwnie z tymi terminami. A czy to się tyczy każdego, nie zależnie od długości cyklu?Ja z OM mam termin na 23.08 a z usg 17.08
Ostatnia miesiączka 18.11.2019 a cykle 26 dniowe. Owulacja zawsze w 11 dniu cyklu- miałam monitoring 2 razy i testy owulacyjne Clearblue advance, które się pokrywały z monitoringiem.
Długość cykli też ma na pewno wpływ. U mnie się akurat wahały niby co 28 ale ostatnio zdarzało się 26-7. Ost om 29.10 mam na 5.08
 
Kurczę dziwnie z tymi terminami. A czy to się tyczy każdego, nie zależnie od długości cyklu?Ja z OM mam termin na 23.08 a z usg 17.08
Ostatnia miesiączka 18.11.2019 a cykle 26 dniowe. Owulacja zawsze w 11 dniu cyklu- miałam monitoring 2 razy i testy owulacyjne Clearblue advance, które się pokrywały z monitoringiem.
Ja to już nie patrzę na te terminy z usg bo na pierwszym wychodził mi termin na 2 września, na następnym na 31 sierpnia a na prenatalnych 1 września, mąż się śmiał że będzie dziecko wojny 🤦‍♀️ 😂
Jeśli masz 28dniowe cykle to wychodziłoby Ci na 28 sierpnia


Długość cykli też ma na pewno wpływ. U mnie się akurat wahały niby co 28 ale ostatnio zdarzało się 26-7. Ost om 29.10 mam na 5.08
Moje cykle to jedna niewiadoma, udało się w drugim cyklu po odstawieniu anty po porodzie i wychodził mi 34 czy 35 dniowy cykl. Teraz nie pamiętam.
 
Dzień dobry sierpniówki [emoji177]
Wy tu już o wózkach, fotelikach a ja nawet o tym jeszcze nie myśle [emoji85] nic nie kupuje ani nawet się nie interesuje. Co prawda na oku mam jeden wózek ale to już od dawien dawna i na tym koniec. Na walentynki kupiłam dla nas z mężem body była malucha [emoji51]
Może jak się dowiem jutro co tam w brzuszku rośnie i zacznę czuć ruchy to wtedy się ruszę i zacznę myśleć o wyprawce.

Czujecie już ruchy? Jaki tydzień ciąży?
Mi się dziś śniło ze maluszek się tam wiercił [emoji85]
Tez nie mam nic kupione i nie mysle o tym na razie , obecnie 15tc4d. Ruchow nie czuje jeszcze, ale ciagnie mnie brzuch , w ndz mialam wizytę bo się zaniepokoilam bólami brzucha i wrecz w pachwinach myślałam,że cos jest nie tak a na szczescie wszystko w porządku. Maluch sie wierci chcieliśmy zdjecie buźki ale sie zaslanial. A myślę,że tak zaczelabym ok 20tc juz cokolwiek kupowac ale powolutku
 
Tez nie mam nic kupione i nie mysle o tym na razie , obecnie 15tc4d. Ruchow nie czuje jeszcze, ale ciagnie mnie brzuch , w ndz mialam wizytę bo się zaniepokoilam bólami brzucha i wrecz w pachwinach myślałam,że cos jest nie tak a na szczescie wszystko w porządku. Maluch sie wierci chcieliśmy zdjecie buźki ale sie zaslanial. A myślę,że tak zaczelabym ok 20tc juz cokolwiek kupowac ale powolutku
Też jakoś nie poczułam jeszcze tego boomu zakupowego, nie wiem czy to dlatego, że nie wiem kim jest lokator czy dlatego że mam praktycznie wszystko po synku. Ale jakoś tak dziwnie się czuję.
 
Też jakoś nie poczułam jeszcze tego boomu zakupowego, nie wiem czy to dlatego, że nie wiem kim jest lokator czy dlatego że mam praktycznie wszystko po synku. Ale jakoś tak dziwnie się czuję.
Ja znam płeć synek, ale nie sądzę żeby juz od samego początku brac się w ten wir zakupowy, odpoczywam a na zakupy przyjdzie pora takiejest moje zdanie
 
reklama
Ja znam płeć synek, ale nie sądzę żeby juz od samego początku brac się w ten wir zakupowy, odpoczywam a na zakupy przyjdzie pora takiejest moje zdanie
Za pierwszym razem pierwsze rzeczy kupowałam już jakoś w 8 tygodniu. Ja nie lubię odkładać na później bo nie wiadomo co się może wydarzyć.
 
Do góry