reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie też w miarę dobrze, jutro już równe 17 tygodni także ucieka czas, czuje twardniejący brzuch ale w czwartek idę do lekarza więc zobaczymy co powie. Już się nie mogę doczekać aż znowu zobaczę synusia ☺️☺️
 
U mnie też płeć po raz 3 była widoczna w 13 tygodniu, zarówno przy córce jak i synusiach. Mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt także zawsze mam wyraźny obraz i piękne zdj z USG 🙂
 
U mnie już w 13 tc było widać płeć, synek [emoji4]🥰

Moze u mnie córcia, skoro taka skryta ;)
Na prenatalnych po zbliżeniu było widac cos troszke odstającego, ale lekarz powiedział , że jakby był chłopak to by bardziej odstawało. A teraz ciezko okreslic... niedlugo wizyta, moze dowiem sie czegos wiecej ;)
 
reklama
Do góry