reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To ja chyba płci nie przewidze, co chwilę jem co innego słone, słodkie, kwaśne. Ciągle mam na coś ochotę ale nie wiem na co
Też się ciesze ,że osiągnęliśmy kompromis. A co do płci to mój od początku mówił,że chłopak. Ja myślałam,że będzie dziewczynka. Jak gin powiedział,że widać jajucha to mój siedział z miną super eksperta dawcy męskich plemniorów , że niby wiedział itd. 😁😂
 
reklama
Dziwny zbieg okoliczności mój mąż też obstawia, że będziemy mieć syna [emoji23] mi to obojetne. Córka obstawia na dziewczynke [emoji2]
 
Mój w pierwszej ciąży cały czas mówił że chłopak będzie i rację miał zresztą ja też od początku tak czułam zdziwilaby się gdyby mi lekarz inaczej powiedział. A teraz nic nie mówi co będzie
 
Może dlatego Ci słodkie nie podchodzi [emoji3]
Jak byłam w ciąży z córką to cała ciążę o słodkim myślałam teraz jest podobnie więc kto wie ha ha

Fajnie że z mężem doszliscie do kompromisu i że będzie z Wami na poczatku bo cudownie obserwować jak maluszek się rozwija. [emoji7]

Mi się podobają też fotele uszak a na szczęście te są po 500 zł z dostawą w necie więc zawsze jest jakaś tańsza alternatywa [emoji3]
Pokaż jaki ten fotel bo też myślę o jakimś do karmienia
 
Oba są wygodne, ale ten niebieski jest idealny [emoji7] wygodnie się siedzi, miekki, oba mają odpowiednio wysokie podłokietniki więc ręce nie będą się męczyć przy trzymaniu dzidzi [emoji3]
Pokaż jaki ten fotel bo też myślę o jakimś do karmienia
fotel-nordic-1-velvet-granatowy.jpeg
fotel-uszak-emil-zielony-welur.jpeg
 
reklama
Do góry