reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A co będzie 26-lutego? Zwolnienie lekarskie? [emoji39]

Ja dziś chodziłam po sklepach meblowych. Cudny fotel widziałam. Mega wygodny- idealny do karmienia maluszka [emoji7]
USG Kochana 😊 podglądanie maluszka ! 🥰
Też myślałam o takim fotelu ale niestety auto Nam wczoraj padło... Więc szykuje się mechanik... Ostatnio poszło prawie 2 tyś.... I znowu coś nie tak... 😠
 
reklama
IMG_20200208_154030.jpg
Dzisiejsze smaki 😁😋
 
Ja mam wizytę 24 lutego ale chyba bez USG. Ja się nie mogę doczekać 20 tygodnia bo chciałabym poznać płeć [emoji7]

U mnie też na słodko. Siostra przyszła na kawę i przyniosła różne słodkości. Ale teraz jakoś mnie mdli...

Ja też nie wiem czy kupię ten fotel bo drogi był, 900 zł. [emoji33]

A jak sytuacja z mężem? Rozmawiacie normalnie?
Zobacz załącznik 1077848Dzisiejsze smaki [emoji16][emoji39]
 
Ja mam wizytę 24 lutego ale chyba bez USG. Ja się nie mogę doczekać 20 tygodnia bo chciałabym poznać płeć [emoji7]

U mnie też na słodko. Siostra przyszła na kawę i przyniosła różne słodkości. Ale teraz jakoś mnie mdli...

Ja też nie wiem czy kupię ten fotel bo drogi był, 900 zł. [emoji33]

A jak sytuacja z mężem? Rozmawiacie normalnie?
Podjął decyzję,że jak maluszek będzie miał około 6 miesięcy to wtedy będzie składał papiery z zastrzeżeniem,że chce w szkółce przepustki na weekend i szkółka na terenie Śląska z uwagi na to,że jest "świeżym" ojcem 🙂 rozmawialiśmy dziś do 2.00 w nocy na spokojnie... Przemyślał i zmądrzał 😊 ma znajomych dużo którzy pracują w policji i popytał czy da się to tak wszystko poukładać, podobno jest taka możliwość 🙂 trochę mnie to uspokoiło 😁 ja obżeram się kwaśnymi żelkami bo słodkie mi nie podchodzi a zawsze byłam pies na słodycze 🤔 co do fotela to faktycznie są drogie ale jeszcze dokładnie się zgłębiłam w temat foteli a jestem mistrzynią w znajdowaniu okazji więc może uda mi się coś upatrzyć 😬 jakby co to będę informować of course 😁
 
Może dlatego Ci słodkie nie podchodzi [emoji3]
Jak byłam w ciąży z córką to cała ciążę o słodkim myślałam teraz jest podobnie więc kto wie ha ha

Fajnie że z mężem doszliscie do kompromisu i że będzie z Wami na poczatku bo cudownie obserwować jak maluszek się rozwija. [emoji7]

Mi się podobają też fotele uszak a na szczęście te są po 500 zł z dostawą w necie więc zawsze jest jakaś tańsza alternatywa [emoji3]
A co do płci to ja tylko w sumie potwierdzenie na połówkowym USG [emoji16] nie było ciężko nie zauważyć tych jajeczek [emoji1787]
 
Podjął decyzję,że jak maluszek będzie miał około 6 miesięcy to wtedy będzie składał papiery z zastrzeżeniem,że chce w szkółce przepustki na weekend i szkółka na terenie Śląska z uwagi na to,że jest "świeżym" ojcem 🙂 rozmawialiśmy dziś do 2.00 w nocy na spokojnie... Przemyślał i zmądrzał 😊 ma znajomych dużo którzy pracują w policji i popytał czy da się to tak wszystko poukładać, podobno jest taka możliwość 🙂 trochę mnie to uspokoiło 😁 ja obżeram się kwaśnymi żelkami bo słodkie mi nie podchodzi a zawsze byłam pies na słodycze 🤔 co do fotela to faktycznie są drogie ale jeszcze dokładnie się zgłębiłam w temat foteli a jestem mistrzynią w znajdowaniu okazji więc może uda mi się coś upatrzyć 😬 jakby co to będę informować of course 😁
Super, że się dogadaliscie☺
 
Może dlatego Ci słodkie nie podchodzi [emoji3]
Jak byłam w ciąży z córką to cała ciążę o słodkim myślałam teraz jest podobnie więc kto wie ha ha

Fajnie że z mężem doszliscie do kompromisu i że będzie z Wami na poczatku bo cudownie obserwować jak maluszek się rozwija. [emoji7]

Mi się podobają też fotele uszak a na szczęście te są po 500 zł z dostawą w necie więc zawsze jest jakaś tańsza alternatywa [emoji3]
To ja chyba płci nie przewidze, co chwilę jem co innego słone, słodkie, kwaśne. Ciągle mam na coś ochotę ale nie wiem na co
 
reklama
Do góry