reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji177] znowu mamy weekend a ja od 5:20 już nie mogę spać. Myśle co by tu na sniadanie zjesc i chyba wypadnie znowu na jajka [emoji85]
Wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam paczka 🤭 a dziś mam w planie upiec ciasto Marysieńkę, jeszcze nie robiłam tegoż ciasta, ale wyglada na smaczne 🧐
Jakie plany na weekend?
 
Witam i ja. Nie mogłam spać tej nocy. Najpierw kręciłam się na łóżku do północy a później budzilam się często [emoji853] ja wczoraj znów zjadłam tiramisu, (co ciekawe bo kawy jako takiej pić nie mogę bo mnie odrzuca ) dziś na śniadanie naleśniki. Miała być owiasnka z granatem ale skoro córka chciała naleśniki to i ja zjem.
Ja też kilka razy z apetytem spoglądałam na tą Marysieńkę ale jak dotąd jeszcze nie piekłam [emoji23]
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji177] znowu mamy weekend a ja od 5:20 już nie mogę spać. Myśle co by tu na sniadanie zjesc i chyba wypadnie znowu na jajka [emoji85]
Wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam paczka 🤭 a dziś mam w planie upiec ciasto Marysieńkę, jeszcze nie robiłam tegoż ciasta, ale wyglada na smaczne 🧐
Jakie plany na weekend?
To tak jak ja, wczoraj w sklepie jak zobaczyłam pączki to nie mogłam się powstrzymać, zjadlam od razu po wyjściu ze sklepu😁
 
Ja dziś daruję sobie sprzątanie, nie mam siły, jestem przeziębiona ale na coś dobrego narobilyscie mi ochoty, za mną chodzi ciepła szarlotka.
 
reklama
A co będzie 26-lutego? Zwolnienie lekarskie? [emoji39]

Ja dziś chodziłam po sklepach meblowych. Cudny fotel widziałam. Mega wygodny- idealny do karmienia maluszka [emoji7]
A dzień dobry [emoji4]

Ja też dziś nic nie ruszyłam w domu, miałam strasznego lenia...
Przydałby mi się wehikuł czasu do 26-go lutego [emoji16]
 
Do góry