reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Jeny mój miał 6 miesięcy kolki teraz ma dwa latka i nadal się budzi w nocy. A teraz to już maskara z pobudkami bo mu 5 idą. Mam nadzieję że drugie będzie spokojniejsze.
 
reklama
Ja teraz 12t4d i mdlosci nie przeszly. Wymioty wrecz mają przesilenie, bo weekend co zjadlam to oddalam. Az mam naczynka popękana na oczach :(
Aktualnie przeziebienie i bol mięśni, przy zawalonym nosie ostre zapachy czuje jeszcze mocniej :( zyc sie nie chce...
 
Jeny mój miał 6 miesięcy kolki teraz ma dwa latka i nadal się budzi w nocy. A teraz to już maskara z pobudkami bo mu 5 idą. Mam nadzieję że drugie będzie spokojniejsze.
Mój ma prawie 2,5 i do tej pory prawie co noc minimum raz się budzi, córka w jego wieku miała to już za sobą[emoji53]
 
Dzień dobry [emoji177]
Kurczę nie wiem o której padłam wczoraj ale chyba dość szybko bo położyłam się po 21 [emoji51]
Ciągnie mnie macica dziś dość mocno. Cycki tez bolą ...

Co dziś gotujecie? Chodzi mi po głowie risotto z kurczakiem i grzybami 🧐 i może ogórkowa zrobię.. wczoraj ugotowałam pomidorowa ale zjadłam 3 miski - na lunch, obiad i kolacje [emoji23] i mało zostało na dziś [emoji85] chyba brakuje mi jakiś witamin bo nigdy wcześniej tak nie miałam.

Miłego dnia wszystko życzę
 
Moja córka przesypiala noce jak skończyła 5 miesięcy. Budziła się tylko o 5 na mleko i znów spala. Teraz budzi się że dwa razy ale to na siku 😏

Ja uwielbiam risotto. Muszę sobie kiedyś zrobić. Mniammm. Na dziś nie mam pomysłu na obiad.
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanko, od poniedziałku boli mnie podbrzusze czuje tak jakbym miała zaraz dostać miesiączkę.. jestem w 11tc3d , czy któraś z was tak miała? Owszem nic innego mi nie dolega ani nie mam plamień do niepokoju , po prostu chciałam się upewnić czy jest możliwy takie uczucie, bo się macica rościaga itp. To moja pierwsza ciąża :) . Wizytę mam teraz w ten piątek
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanko, od poniedziałku boli mnie podbrzusze czuje tak jakbym miała zaraz dostać miesiączkę.. jestem w 11tc3d , czy któraś z was tak miała? Owszem nic innego mi nie dolega ani nie mam plamień do niepokoju , po prostu chciałam się upewnić czy jest możliwy takie uczucie, bo się macica rościaga itp. To moja pierwsza ciąża :) . Wizytę mam teraz w ten piątek
Ja miałam takie bóle koło 12 tygodnia. Ginekolog mówiła że wszystko ok i że tak się zdarza. Powiedziała żebym więcej odpoczywała.
 
reklama
Do góry