reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U nas też zimno i deszczowo. Ja już kilka dni z domu nie wychodzę ani na chwilę. 😃 U mnie na obiad frytki. Nie miałam weny do gotowania, ale już kilka dni chodzi za mną tiramisu. Ale bym zjadła 😭 chyba zrobię jakaś okrojona wersje bez jajek i alkoholu...
Frytki z tona sera??? U mnie ten pomysl góruje od miesiąca 😁 a jak nie tyłam tak nje tyje, wazne chyba mniej😭
 
reklama
Kochana ja zaczęłam drugi trymestr i jeśli o mnie chodzi to bez zmian... Ból głowy i mdłości i spanie na zawołanie ale jak mam na coś ochotę to muszę zjeść [emoji16] no i wciąż jakiekolwiek mięso mnie odrzuca... Z trudem wczoraj smażyłam kurczaka... Ale oczywiście każda z Nas jest inna więc życzę Ci aby apetyt Ci powrócił nawet przed II trymestrem [emoji8]

Mamy bardzo podobne objawy w nocy śpię nawet po 14 godzin [emoji204]
 
Mamy bardzo podobne objawy w nocy śpię nawet po 14 godzin [emoji204]
Nie no po 14 godzin to ja bym chciała ale pewnie jakbym zliczyła łącznie moje drzemki itd w dniu wolnym to pewnie też by było coś koło tego 😁 teraz np mam mega spanko 😴 ale jeszcze godzina mi została i do domu , przygotować kolację i dopiero mogę iść spać 🤗
 
Nie no po 14 godzin to ja bym chciała ale pewnie jakbym zliczyła łącznie moje drzemki itd w dniu wolnym to pewnie też by było coś koło tego [emoji16] teraz np mam mega spanko [emoji42] ale jeszcze godzina mi została i do domu , przygotować kolację i dopiero mogę iść spać [emoji847]

A ja już teraz na to nie patrzę ile śpię tylko stwierdzam , ze skoro przynosi mi to ulgę to czemu nie [emoji87]
 
Frytki to tylko z ketchupem ewentualnie bez. Ja już nie jestem śpiąca. Mdłości też raczej przeszly. Jedyne co mi doskwiera bardzo to że ciągle głodna jestem i jem bardzo często no i mnie od wody zwykłej całkiem odrzuciło. Przed ciążą piłam 2 l dziennie. Teraz tylko trochę gazowanej, albo herbata. Jakoś mało pije. Może stąd to uczucie głodu. Jutro kupię cytrynę i miętę może jakoś się z tą woda przeproszę 😂
 
Moja babcia cala pierwsza ciaze to powtarzala. Wyspij sie poki mozesz 😂 ale nie da sie odpoczac na zapas 😅 ale Nie moge narzekac mam corke aniola przesypia noce od 3mca zycia. Jedynie jak jest chora to wiadomo gorzej wiec teraz czuje ze kolejne da nam popalic 😂
 
reklama
Moje córki tez spały pięknie i nie wiem co to sa kolki! Oby teraz było podobnie [emoji1364]
 
Ostatnia edycja:
Do góry