reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A jakich kosmetyków uzywasz na AZS? Moja córka ma AZS i atoperal stosujemy i jest ok. Ma tez diete bezglutenowa i bezmleczna jezeli cos zje z zakazanych rzeczy to. Objawy sie nasilają.
Aktualnie ciągle nawilżam medidermem na zmiane z maścią robioną od alergologa, kiedyś to mogłam jakieś mocniejsze tabsy i maści z domieszką sterydów, ale teraz już niestety nic nie moge i szaleje.
Może faktycznie spróbuje jeszcze z dietą, póki co to tylko sprawdzałam czy orzechy nie potęgują objawów, ale jak przeżyć bez mleka z kawą lub z kakao :(
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało do Was dołączę. Nieśmiało bo dopiero za tydzień mam badanie prenatalne (wiek powyżej 35) i chyba dopiero jeśli będzie ok to zacznę się cieszyć. Krótko o mnie: 36 lat, pierwsza ciąża, dluuuugo brałam tabletki. W sierpniu odstawiłam, a 18 listopada pojawiły się dwie kreski😀 termin na 2.08 na usg w grudniu wszystko ok, serduszko bilo...nikt jeszcze nie wie o ciąży, nikt się chyba nie spodziewa bo długo nie chcieliśmy z mężem dzieci. Teraz czekam na to badanie za tydzień i jestem przerażona😀 chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest ok....uff ale się wygadalam.... dzieki😀
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało do Was dołączę. Nieśmiało bo dopiero za tydzień mam badanie prenatalne (wiek powyżej 35) i chyba dopiero jeśli będzie ok to zacznę się cieszyć. Krótko o mnie: 36 lat, pierwsza ciąża, dluuuugo brałam tabletki. W sierpniu odstawiłam, a 18 listopada pojawiły się dwie kreski😀 termin na 2.08 na usg w grudniu wszystko ok, serduszko bilo...nikt jeszcze nie wie o ciąży, nikt się chyba nie spodziewa bo długo nie chcieliśmy z mężem dzieci. Teraz czekam na to badanie za tydzień i jestem przerażona😀 chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest ok....uff ale się wygadalam.... dzieki😀
Czesc czesc! Witaj wsród nas!
Trzymam kciuki za wizytę 😁
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was z tyciem? Ja jestem przerażona. Startowałam z 65 kg a już teraz mam 69kg na liczniku. Wydaje mi się, że to stanowczo za szybko na 4 kg [emoji43] to dopiero 11 tydzień. Zastanawiam się czy to nie duphaston daje mi do wiwatu. 4x1 to sporo, a kiedyś na regulację miesiączki w ciągu dwóch miesięcy na duphastonie przytyłam 10 kg. Zatrzymywała mi się woda i za nic nie mogłam tego zgonić.

U mnie waga bez zmian (8 tc), ale popołudniami tak kijowo się czuję że pewnie pójdzie w dół, ale kosztem tego kiepskiego samopoczucia chyba nie warto[emoji53]

Witam można dołączy? Jestem w drugiej ciąży termin na 25 sierpnia [emoji3] mam już synka 2 latka doraztka niesamowitego ale kochanego.

Cześć[emoji846] Ja też mam już dwulatka plus sześciolatkę, więc jest wesoło[emoji6]

A tak w ogóle to już się przywitała z cukrzycą ciążowa nie sądziłam że aż tak wczas więc dieta masakra nie wiem jak przetrwać do końca

O szybko. A dużo miałaś przekroczone normy na krzywej? Ja w poprzedniej ciąży też od 8 tygodnia miałam, najważniejsze że udało się samą dietą wszystko kontrolować[emoji6]

Witam sie wyspana.... W sumie to 3.30 juz w domu bylam [emoji16] jutro wizyta u ginekologa, mam nadzieje ze wsio ok. Kurcze cycki mam takie jakbym implanty miala. Szkoda ze po ciazy wrócą do normy. Mam zamiar karmić ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Najmłodszego karmilam 20 mc.

A które to Twoje dzieciątko?

Kochane a czy wy przymujecie jakies witaminy oprócz kwasu foliowego??

Symvital mama, na stronie Pan Tabletka jest zestawienie i dość fajnie tam opisuje poszczególne suplementy i leki[emoji6]

Cześć dziewczyny, nieśmiało do Was dołączę. Nieśmiało bo dopiero za tydzień mam badanie prenatalne (wiek powyżej 35) i chyba dopiero jeśli będzie ok to zacznę się cieszyć. Krótko o mnie: 36 lat, pierwsza ciąża, dluuuugo brałam tabletki. W sierpniu odstawiłam, a 18 listopada pojawiły się dwie kreski[emoji3] termin na 2.08 na usg w grudniu wszystko ok, serduszko bilo...nikt jeszcze nie wie o ciąży, nikt się chyba nie spodziewa bo długo nie chcieliśmy z mężem dzieci. Teraz czekam na to badanie za tydzień i jestem przerażona[emoji3] chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest ok....uff ale się wygadalam.... dzieki[emoji3]

Witaj, gratuluję[emoji846]
 
To moja piąta ciaza i 5 cesarka. A w domu 3 młodzieży.
U mnie waga bez zmian (8 tc), ale popołudniami tak kijowo się czuję że pewnie pójdzie w dół, ale kosztem tego kiepskiego samopoczucia chyba nie warto[emoji53]



Cześć[emoji846] Ja też mam już dwulatka plus sześciolatkę, więc jest wesoło[emoji6]



O szybko. A dużo miałaś przekroczone normy na krzywej? Ja w poprzedniej ciąży też od 8 tygodnia miałam, najważniejsze że udało się samą dietą wszystko kontrolować[emoji6]



A które to Twoje dzieciątko?



Symvital mama, na stronie Pan Tabletka jest zestawienie i dość fajnie tam opisuje poszczególne suplementy i leki[emoji6]



Witaj, gratuluję[emoji846]
 
reklama
Cześć[emoji846] Ja też mam już dwulatka plus sześciolatkę, więc jest wesoło[emoji6]



O szybko. A dużo miałaś przekroczone normy na krzywej? Ja w poprzedniej ciąży też od 8 tygodnia miałam, najważniejsze że udało się samą dietą wszystko kontrolować[emoji6]

Na krzywej tylko na czczo miałam przekroczone reszta ok więc poki co nie ma źle ale i tak skierowanie do diabetologia i zalecenie dieta póki co jest ok tylko to pilnowanie godzin mnie wkurza
 
Do góry