reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny zmiana tematu serialowego, co na przeziębienie ból gardła? Co można w pierwszym trymestrze? Paracetamol pomoże mi cokolwiek? Rozłożyło mnie totalnie i domowe sposoby typu herbatka z cytrynki i imbiru nie pomaga

Syrop z cebuli, plukanka z soli lub wody utlenionej, z aptecznych bezpiecznych w ciazy na gardlo polecam Argentin T. Mozna tez kupic Pre*alen, ale to pic na wode - sam cukier w skladzie. Nie pij goracych napojów, tylko z temperatury pokojowej, zeby utrudnic bakteriom rozwój 😉
Zdrówka!

Wczoraj miałam podobny dzień. Od rana kłótnie z mężem. Wieczorem przed snem zaczęłam plamic. Raz na różowo. A do dzisiaj na brązowo. Może nie dużo ale nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u giną i nie wiem czy czekać czy jechać na IP. Brzuch mnie nie boli.

Jak sie teraz czujesz? Co zdecydowalas?
 
reklama
Brzuch boli na dole jak duzo sie narobie, duzo chodze lub cos podzwigam w dzien:/ Wiem, ze nie powinnam, no ale Ania Lewandowska na silowni zasuwa to ja wysprzątać domu nie moge ? 🤯🤣

Ja mam takir dni ze nic nie robie bo nie mam siły, mdli mnie i ogólnie samopoczucie zero i zero chęci do życia, nie wspominając już o tym ze ciąża mnie nie cieszy przez to... jeden dzień robie wszystko, lecę na siłownie i jeszcze pracuje a drugi nawet z sofy się nie podniosę... Ania L na pewno nie ćwiczy codziennie i nie jest tak uśmiechnięta jak na zdjęciach! Każdy ma zły dzień, ale pokazujemy się zawsze z tej najlepszej strony. Nic się nie martw to wszystko minie !! Ja tez się tym pocieszam xx
 
Jesli chodzi o szałwie to mnie farmaceutka z apteki sprzedala i pozwolila stosowac do plukania gardla, zaznaczylam jej, ze jestem w ciąży jak kupowalam. Prosila, zebym nie pila wywaru tylko nim płakała.
Właśnie o to chodzi: o płukanie. Nikt tego nikomu pić nie każe. Idąc tym tropem, wody z solą i wody utlenionej też nie można, bo może źle wpływać ;)
 
Syrop z cebuli, plukanka z soli lub wody utlenionej, z aptecznych bezpiecznych w ciazy na gardlo polecam Argentin T. Mozna tez kupic Pre*alen, ale to pic na wode - sam cukier w skladzie. Nie pij goracych napojów, tylko z temperatury pokojowej, zeby utrudnic bakteriom rozwój 😉
Zdrówka!



Jak sie teraz czujesz? Co zdecydowalas?
Siedzę na IP i czekam na wizytę już od godziny. Niestety coraz mocniej kąpię 😥
 
To jako farmaceutka sie wypowiem:
Na ból gardła: Argentin T (ma bazie srebra) Tantum verde i woda z sola do płukania jak najbardziej
Katar: woda morska do psikania a przy bardzo cieknącym katarze to inhalacja z Nebu Dose niebieskiego
No jak gorączka to standardowo Paracetamol zawsze bedzie bezpieczniejszy niż szybko rosnąca temperatura

Płukać gardlo szałwia mozna, ale też nie poleciłabym do picia
 
reklama
Do góry