reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hej hej! U nas szaro buro.
wczoraj nazarlam sie nachosow do morderstwa w mezopotamii i nie moglam zasnac tak mnie zoladek bolal.. mam za swoje 😂
Dzisiaj rano jeszcze nic oprocz serka wiejskiego nie zjadlam bo sie buntuje i nawet glodu nie czuje. Noc srednia bo mala kaszle ciagle.. przez to ze tak ciemno za oknem czuje sie meega zmeczona .. 😅
 
Dziewczyny dla mnie dzisiaj najgorszy dzien.. nerwy, klotnie z mezem i z bratem, z mama... No myslalam, ze wszysykich rozsniose:/
Jeszcze na koniec dnia bylismy u znajomych i strasznie rozbolal mnie brzuch, ale tak, ze nie moglam kaszleć nawet. A moj mąz w d... to ma siedzi i gada. Ja juz wstalam ubrana on sie na mnie drze , ze ZARAZ.. W koncu sie zabralismy. No i sie poplakalam w domu, potem pierwszy raz prawie rzygałam z tego placzu tak mi sie unosilo... Ogolnie masakra, nikt mnie nie rozumie, ja jestem czepialska i poirytowana :/ a ten małż moj taki lamus...
Wczoraj miałam podobny dzień. Od rana kłótnie z mężem. Wieczorem przed snem zaczęłam plamic. Raz na różowo. A do dzisiaj na brązowo. Może nie dużo ale nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u giną i nie wiem czy czekać czy jechać na IP. Brzuch mnie nie boli.
 
Dziewczyny zmiana tematu serialowego, co na przeziębienie ból gardła? Co można w pierwszym trymestrze? Paracetamol pomoże mi cokolwiek? Rozłożyło mnie totalnie i domowe sposoby typu herbatka z cytrynki i imbiru nie pomaga
U mnie w aplikacji ciążowej jest taka lista [emoji6]
Screenshot_20200106-103232.jpeg
 
Wczoraj miałam podobny dzień. Od rana kłótnie z mężem. Wieczorem przed snem zaczęłam plamic. Raz na różowo. A do dzisiaj na brązowo. Może nie dużo ale nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u giną i nie wiem czy czekać czy jechać na IP. Brzuch mnie nie boli.
Też mam plamienia raz na jakiś czas. Ale u mnie pojawiają się praktycznie od samego początku. Też raz miałam różowe ale wszystko było w porządku. Jeśli nie przejdzie to może lepiej jechać, sprawdzić czy wszystko ok?
 
Wczoraj miałam podobny dzień. Od rana kłótnie z mężem. Wieczorem przed snem zaczęłam plamic. Raz na różowo. A do dzisiaj na brązowo. Może nie dużo ale nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u giną i nie wiem czy czekać czy jechać na IP. Brzuch mnie nie boli.
jak plamisty i boli brzuch to jak najbardziej i to migiem ip.
 
O matko, tego nie słyszałam 😅. Mój gin jedynie we wczesnej ciąży nie puszcza na głos serduszka bo mówi, ze to za wcześnie.
Na fejsie na sierpniowki narazie się nie zapisuje, bo znajomi mogą podpatrzeć do jakiej grupy należę, a narazie nie chce, żeby wiedzieli ;-).

Na fejsie mogą znajomi cię znaleźć 🤪

15 minut to nadrabiam czytanie 🙈
No wiem wiem dlatego nie bede dolaczac. To zwykla zamknieta grupa, kazdy moze wejsc po zaakceptowaniu, bedzie sie w proponowanych grupach moich znajomych wyswietlac pozniej. My ta forumowa grupe sierpniowek 2016 mamy tajna i o nazwie nie wskazujacej ciaze 😂 nikt nas nie znajdzie, tylko czlonek moze zaprosic kogos dopiero 🙂
 
Dziewczyny zmiana tematu serialowego, co na przeziębienie ból gardła? Co można w pierwszym trymestrze? Paracetamol pomoże mi cokolwiek? Rozłożyło mnie totalnie i domowe sposoby typu herbatka z cytrynki i imbiru nie pomaga
Płukanie woda z sola albo woda utleniona. Czosnek w zupce albo na kanapce i ewentualnie inhalacje olejkami
 
Hormony szaleją! Kochana wyluzuj troszkę w miarę możliwości. Mąż pewnie na przekór chciał Ci zrobić skoro się pokłóciliście, oczywiście to go nie tłumaczy ale tak jest w życiu. Ciąża to jest śmieszny stan. Dużo ze ze nas drażni, wzrusza, śmieszy, ale musimy być tez wyrozumiałe. Nie można wykorzystywać tego ze ciąża to już wszyscy musza koło nas latać i ulegac. Nie wiem o co Wam poszło (waszej czwórce) ale dobrze ze nic się nie stało a dziś jest nowy dzień i na pewno będzie lepiej. Brzuch ramie z nerwów Ci się napinał? Następnym razem po prostu zostań w domku i spróbuj się zrelaksować [emoji177]

Brzuch boli na dole jak duzo sie narobie, duzo chodze lub cos podzwigam w dzien:/ Wiem, ze nie powinnam, no ale Ania Lewandowska na silowni zasuwa to ja wysprzątać domu nie moge ? 🤯🤣
 
reklama
Dziewczyny zmiana tematu serialowego, co na przeziębienie ból gardła? Co można w pierwszym trymestrze? Paracetamol pomoże mi cokolwiek? Rozłożyło mnie totalnie i domowe sposoby typu herbatka z cytrynki i imbiru nie pomaga
Byłam przeziębiona "przed" ciążą (podejrzewałam że mogę być). Herbata z sokiem z czarnej porzeczki (w lidlu jest 100% soku. Niedobry jak jasna anielka, ale pomaga), do tego inhalacje (aromatol+olejek z drzewka herbacianego), płukanie zatok. Na samo gardło płukanki ziołowe. U mnie chyba szałwia i nagietek (o ile się nie mylę). Dobre jest też ziele skrzypu polnego i przytulii/przytulicy. No i czosnek+kapusta kiszona+ogórki (ale to akurat u mnie wchodzi zawsze przy chorobie). Paracetamol chyba brałam na ból zatok.


Ja wtedy źle wyliczyłam i w ciąży "jeszcze" nie byłam. Tzn. było już po zapłodnieniu, ale przed zagnieżdżeniem. :) Powodzenia i dużo zdrowia!
 
Do góry