reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Witam się i ja, od 6 na nogach ale chodzę spać kurami wiec nie narzekam. Obudziłam się z zimnem na ustach 🥺 kurczę mam nadzieje ze to nie szkodzi dzidzi??

Trzymam kciuki dzisiejsze wizyty!!
Ja też miałam zimno na ustach na 1 wizycie i mój gin jak to zobaczył to powiedział, że to nie za dobrze i kazał brać heviran 400mg(na recepte) chyba 4 tab. w ciągu doby.
 
Dziewczyny, bardzo mi przykro z powodu Waszych złych wieści. Dajcie sobie czas żeby to jakoś przetrawić. Życzę Wam dużo siły, wsparcia bliskich i żeby to była ostatnia taka sytuacja.
 
Ja też się zapisuje na prywatny wątek choć zupełnie się nie znam jak to działa [emoji39]
Trzeba podać nicki do administracji, jak dobrze pamiętam to @oliwka_11 chciała się tym zająć. Nie wiem, czy później też do adminów głównych trzeba pisać, jeśli chce się kogoś dodać, czy już wystarczy do osoby odpowiedzialnej za forum, czy Oliwki pisać.
 
Nawet nie wiem co napisać... dziś coś jest jutro tego nie ma...
Jest radość, nadzieja za chwile czar pryska i sytuacja jest już inna[emoji25]
Życzę dużo siły 🥺
 
reklama
Trzeba podać nicki do administracji, jak dobrze pamiętam to @oliwka_11 chciała się tym zająć. Nie wiem, czy później też do adminów głównych trzeba pisać, jeśli chce się kogoś dodać, czy już wystarczy do osoby odpowiedzialnej za forum, czy Oliwki pisać.
Chyba czekamy na link, Ania - administratorka pisała na Lipcówkach że jest zarobiona po pachy, to musimy cierpliwie poczekać.
 
Do góry