reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Chyba czekamy na link, Ania - administratorka pisała na Lipcówkach że jest zarobiona po pachy, to musimy cierpliwie poczekać.
Gdzieś w dzisiejszych postach mi smignelo, że ma jakoś niedługo już być.
W moim poście chodziło o późniejsze dodawanie użytkowników, bo chyba wiadomość z listą osob poszła wcześniej, niż dużo dziewczyn się odezwało, że też chca.
 
reklama
Ja też chcę być w wàtku prywatnym. Chociaż dzisiaj po tylu złych wiadomościach zaczynam się jeszcze bardziej stresować i mieć złe przeczucia. A wizyta dopiero 8 stycznia.
 
Złe myśli i złe przeczucia a kysz! Wszystko jest już przesądzone, na niewiele rzeczy mamy wpływ. Nie chcę brzmieć jak nawiedzona, ale na serio, biologia to biologia. Taki jest właśnie pierwszy trymestr, ryzykowny, wiele rzeczy nie idzie po naszej myśli. Stres nam niepotrzebny, trzeba oczyścić umysł i myśleć trzeźwo 💆‍♀️
 
reklama
Też bym chciała być, ale druga wizyta 09.01 i bardzo się stresuję, że tam mogą już nie bić serduszka [emoji21][emoji21]
 
Do góry