reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

29 lat, mężatką od 5 lat, dwójką dzieci Wojtek 5lat i Łukasz 15 miesięcy, zwierząt brak chyba że liczyć od teściów to dwa psy i kot[emoji14][emoji14]. Blondynka.

Gratuluję udanych wizyt[emoji4][emoji4]. Mnie jutro czeka godzina zero, szczerze chodzę tak zdenerwowana, że szkoda mówić. Jak mój mąż mawia masz czarny humor oj tak ....
Ale ja przeczytałam „zwierząt brak chyba ze teście to dwa psy” 🤣🤣🤣 myśle sobie „chyba nie za dobre kontakty ma z teściami”. Masakra jaka zakręcona jestem.
 
reklama
@Onaa.86 to moja trzecia ciąża, z czego jedna poroniłam. Zapewne, jeśli się poprosi to sprawdzą, ale nikt mi nawet tego nie zaproponował. Jak długo już w uk jesteście?
 
Rozstanie rozstaniem ale jakos bebji sie zrobilo i niepokalane poczęcie to chyba nie było [emoji14] ?
Haha bejbi się zrobiło bo po rozstaniu usiedliśmy na dupie, nie mieliśmy kontaktu jeszcze przez jakieś dwa miesiące, ale potem piwko na mieście, planowanie wspólnych weekendowych wyjazdów, wspólne wakacje, i takie takie 🙈 także teraz pan O. płacze na USG 😆
 
reklama
Do góry