reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Młodziutka jesteś.
Ile macie lat dziewczyny? [emoji6]
29 lat, mężatką od 5 lat, dwójką dzieci Wojtek 5lat i Łukasz 15 miesięcy, zwierząt brak chyba że liczyć od teściów to dwa psy i kot[emoji14][emoji14]. Blondynka.

Gratuluję udanych wizyt[emoji4][emoji4]. Mnie jutro czeka godzina zero, szczerze chodzę tak zdenerwowana, że szkoda mówić. Jak mój mąż mawia masz czarny humor oj tak ....
 
Ja mam 30 lat. 1,5 rocznego syna którego narodziny traktuje jak cud. Pierwszą ciąże straciłam. Będąc w drugiej w 7 tygodniu ciąży nie stwierdzono tętna. Dostałam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie. A tam podczas badania usłyszałam od lekarza "dzień dobry mamusiu". Syna urodziłam 1 czerwca siłami natury. Duży kloc 3920g i 59 cm :D Teraz zamierzam to powtórzyć 😁 poza tym mąż, który jest moja połówka od gimnazjum - połowa życia! I miły, puchaty kot i żółw. A mówiąc o prenetalnych myślę że warto! Droga impreza ale głowa jest spokojniejsza i w razie czego możliwość wylapania w porę ciężkich, genetycznych chorób
 
29 lat, mężatką od 5 lat, dwójką dzieci Wojtek 5lat i Łukasz 15 miesięcy, zwierząt brak chyba że liczyć od teściów to dwa psy i kot[emoji14][emoji14]. Blondynka.

Gratuluję udanych wizyt[emoji4][emoji4]. Mnie jutro czeka godzina zero, szczerze chodzę tak zdenerwowana, że szkoda mówić. Jak mój mąż mawia masz czarny humor oj tak ....
...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to teraz ja 😁 jestem z 12/87 więc skończone 32 😁 mężatka od 9 lat, mama Bartka, który w czerwcu skończy 9 lat, posiadaczka dwóch kotów, do niedawna towarzyszył nam też chomik, ale zapadł już w sen zimowy...
 
reklama
Ja już po wizycie [emoji16]
Wszystko w porządku, jest piękne [emoji173]
I to już nie jest fasolka [emoji7]
20200102_213822.jpeg
 
Do góry