reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
To i ja się pochwalę bo właśnie wróciliśmy z wizyty. Mamy serduszko!! Tętno 160 :D Wiek ciąży z usg 6t6d a wg OM 7t4d. Maluch ma 0.86 cm :D
 

Załączniki

  • 20200102_193214.jpg
    20200102_193214.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 70
Gratuluję wszystkim pięknych fasolek [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Moja druga wizyta dopiero 09.01 i już nie mogę się doczekać, czy wszystko tam z moimi maluchami w porządku [emoji85]
 
Kurcze, a ja jutro wizyta na 20 i niby nie moge sie doczekac a z drugiej strony stres ogromny chociaz widzialam serduszko juz 2 tygodnie temu (6t+5)
 
Cześć dziewczyny 🙂 dołączam się do Was rękami i nogami. Mamy 9t3d, termin na 3.08 - pokrywa się z usg i om. Tętno 172, długość 25mm, dzisiaj widziałam jak się wierci 😍 jestem mamą 1,5 rocznego chłopca, który ostatnio nieźle daje mi w kość. A przy stałej chęci na sen to jest dla mnie szczególny problem. Marzę by ten okres mieć za sobą i wrócić do normalnego rytmu. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrowia i siły 💪
 
reklama
Do góry