reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To tak jak u mnie
Kochana koniecznie daj znać ja dziś fiksuje i różne myśli mną targaja
A pamiętasz rozmiar Pechezyk u mnie było 6mm
Nie dam sobie głowy obciąć bo po pierwsze ja w sufit patrzyłam 😔 później zerknęłam jak mierzyła i mówiła ze chyba za wcześnie ze dopiero pęcherzyk i jak mierzyła to na boku widziałam 0.94 cm ale nie wiem czy to to. Uwierz mi ze języka w gębie zapomniałam. Jeszcze mnie mąż opierniczyl ze jej nie słucham tylko głowa w chmurach na co ja „nic nie ma to po co będę słuchac”. Taka „mądra” jestem
 
reklama
A może tak linki na prywatne wiadomości do fb? 😉 ja swojego linka nie wkleję tu niestety. Bo jak ktoś rzeczywiście mnie śledzi to masakra 😀😀
Choć już się przyznałam skąd jestem i w końcu jak tak osoba się dowie to już cała Polska będzie wiedziała co u mnie
 
Ja się boję soboty BO
Lekarz do którego idę w październiku mi podejrzewał przegrode macicy i ze nawet jak mi się uda to będzie ciężko utrzymać
Niby wada wrodzona starszak jest ale faktycznie byłam z nim w szpitalu na podtrzymaniu z krwawieniem
 
W ósmym tygodniu. Lekarz odrazu na pierwszej wizycie powiedział że jest sam pęcherzyk i ma dziwny kształt. Miałam się zgłosić za tydzień na kolejną wizytę ale zaczęłam krwawić wcześniej. Na szczęście obyło się bez zabiegu.
 
reklama
Ale dziewczyny wszystkie nie przenosicie się chyba na FB? Ja zostaję na bb, mam nadzieję, że chociaż część też zostanie, zamknięty wątek daje dużo prywatności.
 
Do góry