reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A ja będę mieć prawdopodobnie ospę w domu i zaczęłam się martwić. Właśnie się dowiedziałam od znajomej, że po kolei atakuje kontakt z zarażonym dzieckiem już był 😟 ja chorowałam ale boję się półpaśca
 
reklama
Ale ja i w jej obecności pisałam że ma przestać że schize dostaje więc jaki problem po 2 dniach że jest wypiminane
Dziewczyna stwarza wątki na 4 różnych grupach, wszędzie to samo. Wiele forumowiczek radzi wspiera podpiera na duchu a ona swoje
Brnie nakręca siebie i innych dookoła
Tak wstawilam zrzut jej wypowiedzi
Przyznaje i nie, nie jest mi głupio z tego powodu
Dosiego!
 
Kurcze dziewczyny Nowy Rok, piękne życzenia a tu takie nieporozumienie. Co do wrzucania zrzutów czyjejś wypowiedzi to ja np bym się wkurzyła jakby ktoś moja wrzucił na inny wątek. Wiola nie zrozum mnie zle bo akurat jesteś jedna tutaj z osób, z która super się pisze. Pisałaś jej wprost ze schizuje itp. I to ok a nie przytakiwanie a później obgadywanie. Czytałam i rzeczywiście nic nie docierało.
Ale ja to zrozumiałam tak - pomyślała sobie dziewczyna ze sierpniowki już jej maja dość poszła pisać gdzie indziej - jej prawo. I mnie nie interesuje co i gdzie pisze. nie chce już u nas ok jej sprawa. Dużo dziewczyn zanim zrobi test pisze już na wątku przyszłych mam mając nadzieje ze tam dołączy lub nawet zakłada wątek mając „objawy” ciąży.
staram się je zrozumieć. I im serdecznie współczuję. Sama sobie współczuje od trzech lat starając się miesiąc w miesiąc i za każdym razem pare dni po owu zachowując się jak idiotka robię testy (nie wrzucam ich na forum) ale patrzę w nie jak debilka za przeproszeniem. A jak się kreska pojawi tez schizuje bo czy nie zjasnieje, czy ciemnieje, czy nie za późno się pojawiła. Niektóre osoby chcą o tym pogadać na kilkunastu wątkach i to szanuję. Jak mnie to wkurza to olewam. Nie czytam do końca, nie komentuję. Oczywiście ze wszystkie doradzalyscie jej dobrze. I w pewnym momencie się człowiek irytuje bo dziewczyna swoje. I to tez rozumiem. Ale nami obecnie targają emocje, hormony robią z nami co chcą. Ja dzisiaj beczałam bo piccolo rok temu miało inny smak 😱 a tez było truskawkowe. Ale widocznie oszukali w sklepie.I wiele innych głupich powodów miałam dzisiaj, które doprowadziły mnie do płaczu.
takze na spokojnie. Może niepotrzebnie pisze swoje przemyślenia ale tyle teraz z nas ma wizyty i wystarczy ze tym człowiek się denerwuje a forum ma być taką odskocznią dla nas a niw dodatkowymi nerwami. Ok różne poglądy, wymiana zdań to wiadomo ale po co się spierać o czyjeś kreski których nie było czy tam były. Jej kreski i daj jej Boże jak najlepiej.
 
Czyli co? Możemy uzalac się na braki objawów, ale ona juz nie może uzalac na test, bo nie zrobiła bety i nie może nazywać się dziewczyna w ciąży z termienm na sierpień? Zawiewa hipokryzja, nie sądzisz?
Nie oceniajmy? Świetnie. To nie oceniajmy każdego jak leci, a nie traktujemy to wybiórczo i dwa dni później obrabiamy lasce dupę za plecami wrzucając screeny jej wszystkich wypowiedzi.
Każda z nas ma jakieś lęki, schizy i problemy. Większość dobrze wie, jak pragnienie zajścia w ciążę potrafi zrysowac mózg, że objawy ciąży widzi się w połowie cyklu, albo kiedy już się jest w ciąży to jak bardzo można sobie wkręcić rzeczy niczym z kosmosu. I to jest normalne (mniej, bądź bardziej, ale nadal normlane), że pyta się o tym na forum i rozmawia z ludźmi w podobnej sytuacji, ale z jakiej paki są wrzucane prześmiewcze posty na ten temat?
I to nie jest naprawdę trochę słabe?

I następnym razem, koleżanko, kiedy jednak odnosisz się do mojego postu, to prosiłabym żebyś jednak go zacytowała, żeby na pewno mi nie umknął i żebym mogła na niego odpowiedzieć.
O ile mi wiadomo to ten wątek w większości dotyczy już potwierdzonych ciąż, jest to pierwsze forum na jakim pisze i wydaje mi się że problem jaki miała ta dziewczyna powinien być w innym wątku, A temat o niej zaczęłam ja bo miała na drugi dzień dac znać jak wyszła beta ale niestety się nie odezwała.
Ale ja i w jej obecności pisałam że ma przestać że schize dostaje więc jaki problem po 2 dniach że jest wypiminane
Dziewczyna stwarza wątki na 4 różnych grupach, wszędzie to samo. Wiele forumowiczek radzi wspiera podpiera na duchu a ona swoje
Brnie nakręca siebie i innych dookoła
Tak wstawilam zrzut jej wypowiedzi
Przyznaje i nie, nie jest mi głupio z tego powodu
Dosiego!
Kochana daj spokój mamy nowy rok nie ma co się przejmować laską która za miesiąc będzie robić to samo zamiast poczekać jak dorosła osoba, chyba każda kobieta starająca sie wie jak to wszystko funkcjonuje( nasz organizm). 😉😉😉
 
Koleżanko! Jeżeli nas masz coś do mnie to pisz to prosto w twarz! Nie rozumiem takiego zachowania! Dorosła kobieta, niczym dziecko! Tragedia! Nie życzę sobie wstawiania moich postów na wątku! Jeżeli Nie interesuje Cię moja historia to pomiń to i rozmawiaj z kimś innym! Pamiętaj karma wraca! Nie po to jest forum by prześmiewac się z innych. Widzę że brak zajęcia, więc weź się za coś pozytecznego! Bardzo żałuję że do Was napisałam, myślałam że jesteście normalne, ale chyba bardzo się myliłam! Są inne dziewczyny które wspierają i życzą dobrze ale niestety nie na tym wątku! Brak szacunku do drugiego człowieka! Kiedyś to do Ciebie wróci!
Pozdrawiam!
Juz jest po kolejnym teście.
Negatywny
 
Nie stwarzalam żadnych wątków, bo już one istnieją. I jakoś tam mogą być normalne osoby które, doradza A nie przesmiewaja się za plecami wstawiając screena! Tandeta i żałosność z Twojej strony. jesteś dorosła kobieta? Nie sądzę! Mentalnie zachwujesz się jak nastolatka publikując takie rzeczy. Dziecinada i nic więcej! Dzięk Bogu że nie jestem sierpniowkai nie będę z Tobą na tej grupie, no raczej długo bym nie wytrzymała Twojego fałszerstwa, doradzania a na końcu wyśmiewania się z kogoś za plecami!
 
Co do scrinow wiadomosci
Regulamin punkt 15
Użytkownik wypowiadając się na forum portalu www.babyboom.pl wyraża zgodę na cytowanie jego wypowiedzi w publikacjach portalu www.babyboom.pl
Mialam do tego prawo
Tak jak już pisałam
To samo było mówione z mojej strony przy niej ze schizy dostaje to samo było mówione bez jej obecności

I dlaczego na kilka osób zaaangazowanych tylko mni3 się obrywa??
 
reklama
Dzień dobry sierpnioweczki w 2020 [emoji7] to będzie bardzo dobry rok!

Ja już na nogach od 6:20 bo się dziecko obudziło [emoji28] (Teddy poniżej na zdjęciu po lewej- po prawej babcia Nancy) a ze poszłam spać pierwsza to dam pospać rodzince.

@GabrielaNowak85 mnie tez już dopadły jakieś głupie i niewytłumaczalne sny [emoji37]

IMG_6621.JPG
 
Do góry