reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Aż mi przykro i nie będe cytować wypowiedzi Kolezanki, ale naprawde troche to słaba wypowiedz. To forum jest chyba tez do użlania sie nad ciaża z terminem na sierpien... wiec to, ze wyłam pol nocy bo mi cycki odpuchły i niedawno dziewczyny pisaly o pustych jajach to troche psyche zryło, wiec chcialam podpytać i sie pojżalac. A dzieki Wam uslyszalam kilka pocieszających słow i bylo mi dzisiaj lepiej. Z reszta widze, ze wątek jest caly dzien. Uwazam, ze taki problem jest bardziej na miejscu niz przezywanie czyjegos pustego testu. Masz pozytywny do dołączasz do grupy.. Świruska byla kazda z nas, ale zadna nie zrobila 20 str wątków ze zdjeciami testow i papalania o braku wolnego na zrobienie hcg... Kuźwa nie oceniajmy, bo za chwile mozemy stac po drugiej stronie z innym problemem...
Az sie z mężem pokłociłam i zabronil mi sie udzielac tu i denerwowac...
 
reklama
Heh ja mam tak samo, naczytam się i nakręcam, a później narzeczony mi zabrania czytać internety [emoji12][emoji28] My spędzamy sylwestra z Piccolo brzoskwiniowym [emoji23][emoji3590]
 
Aż mi przykro i nie będe cytować wypowiedzi Kolezanki, ale naprawde troche to słaba wypowiedz. To forum jest chyba tez do użlania sie nad ciaża z terminem na sierpien... wiec to, ze wyłam pol nocy bo mi cycki odpuchły i niedawno dziewczyny pisaly o pustych jajach to troche psyche zryło, wiec chcialam podpytać i sie pojżalac. A dzieki Wam uslyszalam kilka pocieszających słow i bylo mi dzisiaj lepiej. Z reszta widze, ze wątek jest caly dzien. Uwazam, ze taki problem jest bardziej na miejscu niz przezywanie czyjegos pustego testu. Masz pozytywny do dołączasz do grupy.. Świruska byla kazda z nas, ale zadna nie zrobila 20 str wątków ze zdjeciami testow i papalania o braku wolnego na zrobienie hcg... Kuźwa nie oceniajmy, bo za chwile mozemy stac po drugiej stronie z innym problemem...
Az sie z mężem pokłociłam i zabronil mi sie udzielac tu i denerwowac...
Czyli co? Możemy uzalac się na braki objawów, ale ona juz nie może uzalac na test, bo nie zrobiła bety i nie może nazywać się dziewczyna w ciąży z termienm na sierpień? Zawiewa hipokryzja, nie sądzisz?
Nie oceniajmy? Świetnie. To nie oceniajmy każdego jak leci, a nie traktujemy to wybiórczo i dwa dni później obrabiamy lasce dupę za plecami wrzucając screeny jej wszystkich wypowiedzi.
Każda z nas ma jakieś lęki, schizy i problemy. Większość dobrze wie, jak pragnienie zajścia w ciążę potrafi zrysowac mózg, że objawy ciąży widzi się w połowie cyklu, albo kiedy już się jest w ciąży to jak bardzo można sobie wkręcić rzeczy niczym z kosmosu. I to jest normalne (mniej, bądź bardziej, ale nadal normlane), że pyta się o tym na forum i rozmawia z ludźmi w podobnej sytuacji, ale z jakiej paki są wrzucane prześmiewcze posty na ten temat?
I to nie jest naprawdę trochę słabe?

I następnym razem, koleżanko, kiedy jednak odnosisz się do mojego postu, to prosiłabym żebyś jednak go zacytowała, żeby na pewno mi nie umknął i żebym mogła na niego odpowiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry