reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hej. Wśród Was jestem weteranką. Mam 44 lata troje dzieci 16,14 10 lat i maluszka w brzuszku. Ostatnia @13 listopada. Dzisiaj byłam na usg i widziałam pęcherzyk ciążowy z formujacym się dzidziusiem. Trochę się martwię bo powinno być już serduszko ale lekarz powiedział że to normalne i mam przyjść za 4 tyg. Mam nadzieję że dotrwam z Wami do końca bo pomimo mocnego zdziwienia ta sytuacją zaczęłam się cieszyć z dzidziusia 😊
Witam, może Ty powiesz jak to jest z kotem wychodnym ktory w ciągu dnia chodzi po dworze A co noc w domu, ma kuwete która sprząta mąż. Tylko jak z ta taxo to chyba nie jest takie proste zarazić się od niego? Dodam że od kiedy jestem w ciąży śpi tylko że mną
 
Witam, może Ty powiesz jak to jest z kotem wychodnym ktory w ciągu dnia chodzi po dworze A co noc w domu, ma kuwete która sprząta mąż. Tylko jak z ta taxo to chyba nie jest takie proste zarazić się od niego? Dodam że od kiedy jestem w ciąży śpi tylko że mną
Ja mam dwa koty, co prawda nie wychodzące, ale lekarz powiedział mi wprost, że gdybym miała zarazić się od kotów toxo to za przeproszeniem musiałabym jeść ich odchody. Wystarczy podczas sprzątania kuwety używać rękawiczek i tyle 😉
 
Witam, może Ty powiesz jak to jest z kotem wychodnym ktory w ciągu dnia chodzi po dworze A co noc w domu, ma kuwete która sprząta mąż. Tylko jak z ta taxo to chyba nie jest takie proste zarazić się od niego? Dodam że od kiedy jestem w ciąży śpi tylko że mną
Niestety na kotach się zupełnie nie znam, jednak kuwete sprzatalabym w rękawiczkach i niestety nie spalabym z nim łóżku 🙄
 
Witam, może Ty powiesz jak to jest z kotem wychodnym ktory w ciągu dnia chodzi po dworze A co noc w domu, ma kuwete która sprząta mąż. Tylko jak z ta taxo to chyba nie jest takie proste zarazić się od niego? Dodam że od kiedy jestem w ciąży śpi tylko że mną
My mamy 3 koty i psa i 2 papugi 🤣🤣🤣 koty nie wychodzące, lekarka powiedziała żeby nie sprzątać kuwety i często myć ręce i tyle.
 
Witam, może Ty powiesz jak to jest z kotem wychodnym ktory w ciągu dnia chodzi po dworze A co noc w domu, ma kuwete która sprząta mąż. Tylko jak z ta taxo to chyba nie jest takie proste zarazić się od niego? Dodam że od kiedy jestem w ciąży śpi tylko że mną
Mam dwa koty, niewychodzące co prawda, ale rozmawiałam z trzema lekarzami i każdy potwierdził, że żeby od kota zarazić się toksoplazmozą trzeba nie przestrzegać podstawowych zasad higieny. Znacznie łatwiej zarazić się jedząc nieumyte warzywa 🤷‍♀️
 
reklama
Sierpnioweczki, kazdej z Was z osobna:
pobrane.jpeg

A dodatkowo zdrowo bijacych i pieknie rosnących serduszek, bezstresowych ciąż i łatwych porodów 🥂🍾
 
Do góry