reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Mnie dzisiaj mdłości dopadły, ale na szczęście nie wymiotuję [emoji51]
Sylwestra spędzamy u moich rodziców ale chyba muszę sobie jakąś drzemkę zrobić, bo nie dotrwam do 00.00 [emoji849]
 
Dziewczeta oby ten Nowy Rok byl szczesliwy i bogaty w nowe super doświadczenia🙂
Nie psujmy niepotrzebniw atmo na naszej super grupie przeciez tu sa same swietne laski! 😊
Co do mdlosci. W kazdej ciazy odczuwam naprawde delikatnie przy jakis kontjretnych zapachach ale nie przytulam muszli. Poki co 1/1 bo jedna corka i jeden aniolek. Niektore wgl nie odczuwaja objawow a niektore ledwo zyja cala ciaze, nie ma reguly 😜 wiec luzik arbuzik 😍 bawcie sie dobrze przy bezalko 😘 mi juz sie chlodzi 😊💃🏼🍷🍾
 
Ej laski, c'mon! Śmiejecie się z tej dziewczyny, a same nie jesteście lepsze, tyle że Wy jedna przez drugą schizujecie czy to ze nie rzygacie dalej niż widzicie jest złym objawem i czy to, że cycki przestały bolec znaczy że na bank jest cos nie tak?


W nowym roku życzę Wam mniej zgryzliwosci i więcej miłości.
I dużo więcej pozytywnego myślenia i mniej czarnych myśli.
Nikt się nie śmieje tylko ktoś kto pisze na forum wydaje mi się że powinien być pewny ciąży chociaż test pozytywny. Moim zdaniem jest to bez sensu żeby się tak nakręcac, wiem sama po sobie jak to jest my kobiety potrafimy sobie wmawiać oznaki ciąży. Na forum odezwałam się dopiero po pozytywnej becie bo inaczej było by mi przykro albo bylabym zla na siebie ze zapeszylam gdyby się nie udało . Nikt nikmu zle nie zyczy, ale wystarczy trochę cierpliwości.
Wydaje mi się że każda z nas będzie świrować do 12tyg bo jednak teraz częściej słyszy się o pronieniach i są to też pierwsze ciąża tak jak moje i nie zawsze wiem co jest ok A co nie.

Dziękuję za uwagę i życzę wam wspaniałego przyszłego roku oby dla wszystkich był udany ❤❤❤
 
Hej. Wśród Was jestem weteranką. Mam 44 lata troje dzieci 16,14 10 lat i maluszka w brzuszku. Ostatnia @13 listopada. Dzisiaj byłam na usg i widziałam pęcherzyk ciążowy z formujacym się dzidziusiem. Trochę się martwię bo powinno być już serduszko ale lekarz powiedział że to normalne i mam przyjść za 4 tyg. Mam nadzieję że dotrwam z Wami do końca bo pomimo mocnego zdziwienia ta sytuacją zaczęłam się cieszyć z dzidziusia 😊
 
reklama
Do góry