reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny, ale się rozkręciłyście z pisaniem chwilę mi zeszło zanim nadrobilam[emoji6] po południu miałam gości teraz męża z synem wygonilam do teściowej, a ja się uczę na egzaminy bo 10. 01.zaczynam sesje [emoji849]
Widzę, że tak jak ja jest tu dużo Was z terminem wizyty na 07.01. ja już odliczam dni i nie mogę się doczekać [emoji3059]
 
reklama
@Agaa1992 piękne zwierzątka [emoji7]

Dziewczyny cały dzień mnie nie było i 270 postów [emoji28] szok!

Padam na cycki!! Próbuje nie zasnąć na siedząco przynajmniej do 21 ale nie wiem czy mi się uda! Mąż już chrapie na kanapie [emoji51]
Emocje powoli biota górę, jutro wielki dzień!
Dziewczyny trzymam za Was jutr kciukasy! Za udane wizyty i same dobre wiadomości [emoji8]
 
Siostry! Ja mam dopiero 21 stycznia prenatalne 🙈 tak się boję 🙈 wiecie że odkąd wjechały mi ciążowe objawy nie ugotowałam żadnego mięsnego dania? Nie mogę patrzeć na mięso 😎ryby są spoko, ale najbardziej spoko są owoce i słodycze, a przed ciążą nie jadłam żadnego cukru ani owoców 😭
 
Siostry! Ja mam dopiero 21 stycznia prenatalne [emoji85] tak się boję [emoji85] wiecie że odkąd wjechały mi ciążowe objawy nie ugotowałam żadnego mięsnego dania? Nie mogę patrzeć na mięso [emoji41]ryby są spoko, ale najbardziej spoko są owoce i słodycze, a przed ciążą nie jadłam żadnego cukru ani owoców [emoji24]

U mnie zero smaków... do niecnego nie ciągnie i nie odpycha 🧐 może jeszcze za wcześnie?

Czizys tyle czekania na wizytę 🤪
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie od wczorajszego wieczora, a tu tyle do nadrabiania! 🙊 Ja juz w domku, jutro do pracy, ale mi się nie chce... Zresztą powrot z tej pięknej Zakopianskiej zimy, do mnie na niziny to szok. Tu jest tak szaro buro i ponuro... Verona, ja swoj pierwszy test zrobilam 18 grudnia, w dniu spodziewanej @ i wyszla bardzo bardzo blada druga kreska, tez sama nie wiedzialam czy ją widzę czy sobie wmawiam. Nastepnego dnia poszlam na betę i wyszlo, ze ciaza 🙂 no i 2 dbi po pierwszym teście zrobilam drugi na którym wyszla juz bardzo wyraźna druga kreska 🙂 lekarza mam dopiero 7.01 i chyba zwariuje do tego czasu... Nie wiem czemu sama piszę sobie caly czas czarne scenariusze, ze cos bedzie nie tak... Puste jajo, pozamaciczna, brak objawow to zle itp. staram się wybić to sobie z glowy i myslec pozytywnie jednak czasem mbie dopada, a najbardziej jak się przebudzę w nocy... Zresztą jestem 3 miesiace po laparoskopii, mialam usuwana torbiel i caly czas mnie cos pobolewa po tej stronie, co jeszcze dodatkowo mnie nakreca.
 
reklama
Ja umówiłam się na wizytę na jutro do innego gina na 19:40 martwią mnie te plamienia bo znów się pojawiły i jeszcze te bakretie w moczu mnie stresują...zobaczyny co jutro powie lekarz mam nadzieję, że z dzidzia będzie wszystko ok
 
Do góry