reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Akurat na temat pracy ja się wypowiadałam. Ja wiem, że posty Verony mogą być irytujące bo się nakręca, ale w kwestii pracy serio jest różnie. Ja ze swojej poprzedniej nie mogłam wyjść poza sklep nawet na własnej przerwie. Cieszę się że jesteście ludzkie i sobie tego nie wyobrażacie ale są jeszcze pato prace co zrobić.
Aj mialam taka poprzednia... 15 min przed musiałam być
Każde święta w pracy
Wigilia
W. Sobota no wszystko wszystko
L4 na dziecko, własna choroba było można zapomnieć
I nie dało się przeciwstawić
I powiedziałam że ja taka nie będę
Trzeba być człowiekiem
 
reklama
Piękny [emoji5]plecy rowniez. Niestety przy dużych projektach albo siedzi sie długo( póki skora nie puchnie) lub rozkłada sie na sesje[emoji849]
Wow! Ja mam w sumie pięć ale malutkie, nie chciałam robić nic dużego, chociaż w planach mam duuuuży projekt. Ale to musi poczekać, a to mój ostatni nabytek [emoji123]
 
Oooo prosze .... Stopa Cie nie bolala? Ja to odruchowo ja wyrywalam myslalam ze sie zesram z bolu... Nigdy wiecej. Ja mam obojczyk, stopa przed łokciem ta róże, nadgarstek, zebra, plecy x 3
A z ciekawości kolczyk ci nie migruje? Nie przeszkadza?


Ja mam hmm..
Oba uda od pachwin do kolan z każdej strony (prócz wewnętrznej)
Stopa
Kostka
Lendzwie
Oba boki
Oba rękawki
"tors"
Szyję
I to chyba tyle.. [emoji16][emoji2960]
 
Ja mam mende pomiędzy cyckami
I cholercia też nie mogę go ogarnąć
A juz 2 krotnie mialam przekowane
To niestety „urok” takich kolczyków. A ja chyba mam tendencję do migrowania, bo lata temu wyszła mi brew i fwd helix, ale tego drugiego zrobiłam w tym samym miejscu w 2013 i się trzyma. Tragus tylko tkwi wiernie nieruchomo od lat 😅
 
Piękny [emoji5]plecy rowniez. Niestety przy dużych projektach albo siedzi sie długo( póki skora nie puchnie) lub rozkłada sie na sesje[emoji849]
A no, chciałabym duży tatuaż od biodra w górę, a maleństwa mam na biodrze, żebrach, przedramieniu i lewej piersi. Będę rozkładać na sesje, no ale wiadomo, teraz mam inne priorytety, również finansowe 🙈
 
Oooo prosze .... Stopa Cie nie bolala? Ja to odruchowo ja wyrywalam myslalam ze sie zesram z bolu... Nigdy wiecej. Ja mam obojczyk, stopa przed łokciem ta róże, nadgarstek, zebra, plecy x 3
Nie, na udach płakałam 🤷‍♀️
Jeden z 5ciu na udku
I łapka chlopa (papuga)
 

Załączniki

  • IMG_20191229_190031.jpg
    IMG_20191229_190031.jpg
    82,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry