reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
To może faktycznie jest lepiej niż tutaj, w Łodzi, mi wszyscy polecali Medeor i też do tego szpitala chciałam się zapisać, ale na NFZ w takim terminie nie było szans 🤔 fajnie, że się udało tak szybko dostać, jestem szczerze pod wrażeniem 💪
Sama sie dziwie, że tak szybko;p moze wyjdzie jakiś kawas jak już tam pójde:p moze w Łodzi też cośby sie gdzieś znalazło, ale zazwyczaj jak ktoś cos poleca to raczej jest oblegane i nie ma terminów...
 
Mamy ten sam OM i tez 25.11 zobaczyłam || :)
Oraz tez mam córcię prawie 4 lata;)
Witam serdecznie;)

Coś spać nie mogę i zajrzałam na Forum;) Cieszę się że grupa się rozrasta. do końca miesiąca pewnie jeszcze sporo nas dołączy

W środę Beta 380 dzisiaj po 48h 1075 wiec jest dobrze

Dobranoc:)
Super, ciekawe czy tak samo będziemy też rodzić 😊

U mnie poza mężem wiedzą moje 3 przyjaciółki, które wiedziały też o staraniach, więc powiedzenie im o ciąży to była naturalna kolej rzeczy 😁

Witam nowe forumowiczki. Jeśli chodzi o wizytę to u mnie na NFZ bo do mojej ginekolog prywatnie brak miejsc do końca roku... 🙄
 
Muszę po kolei skleić wątki przez kilka stron 🤪
U mnie powiększone piersi zostały od dni płodnych (tak już mam), ale co śmieszne miałam "przeczucie", że coś zaskoczyło. Niestety u mnie rozpiętość "tygodni" jest spora, bo zakładam, że to jakiś 4 tydzień, a aplikacja pokazuje mi 6 tydzień i 3 dzień 😉 ale taki to minus długich cykli. U mnie norma to 35-40 dni. W poniedziałek pójdę zrobić drugi wynik bety. Pierwszy miałam przedwczoraj (wynik 232),to wynik poniedziałkowy powinien być czterokrotnie wyższy? Jak myślicie?
 
Muszę po kolei skleić wątki przez kilka stron 🤪
U mnie powiększone piersi zostały od dni płodnych (tak już mam), ale co śmieszne miałam "przeczucie", że coś zaskoczyło. Niestety u mnie rozpiętość "tygodni" jest spora, bo zakładam, że to jakiś 4 tydzień, a aplikacja pokazuje mi 6 tydzień i 3 dzień 😉 ale taki to minus długich cykli. U mnie norma to 35-40 dni. W poniedziałek pójdę zrobić drugi wynik bety. Pierwszy miałam przedwczoraj (wynik 232),to wynik poniedziałkowy powinien być czterokrotnie wyższy? Jak myślicie?
No tak plus minus, beta powinna osiągać przyrost minimum 66%, ale już z tego forum wiem, że to nie jest sztywna reguła. Mi rośnie tak koło 120%, sprawdzałam tylko trzy razy, nie będę dalej sprawdzać, teraz cierpliwie czekam na USG. Ależ długie cykle, ja miałam równiutko 23dniowe, i siedmiodniową menstruację, to super życie, polecam 😆
 
No tak plus minus, beta powinna osiągać przyrost minimum 66%, ale już z tego forum wiem, że to nie jest sztywna reguła. Mi rośnie tak koło 120%, sprawdzałam tylko trzy razy, nie będę dalej sprawdzać, teraz cierpliwie czekam na USG. Ależ długie cykle, ja miałam równiutko 23dniowe, i siedmiodniową menstruację, to super życie, polecam 😆
Kochana kwestia przyzwyczajenia 😉 miesiączkuję tak od 12 rż. A ogólnie od 10go. Mam po mamie takie długie cykle. U mnie rodzinka już wie, nie wytrzymaliśmy z mężem 😉 ale tylko rodzina i 3 najbliższych przyjaciół 😊
 
Kochana kwestia przyzwyczajenia 😉 miesiączkuję tak od 12 rż. A ogólnie od 10go. Mam po mamie takie długie cykle. U mnie rodzinka już wie, nie wytrzymaliśmy z mężem 😉 ale tylko rodzina i 3 najbliższych przyjaciół 😊
Pjona, ja po mamie takie krótkie i wieczne problemy z hormonami. W kółko coś 🤔 mamie powiedziałam, dwójce znajomych. We wtorek idę przedstawić sytuację bezpośredniemu przełożonemu 😆
 
reklama
Do góry