reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny [emoji3526] nieśmiało dołączam do Was. Dziś skończony 4 tydzień. Z racji że mam krótkie cykle wiedziałam już od 3 tygodnia [emoji1787] Beta w 3t4d 219 a w 3t6dc 598. Do gin zapisałam się na 17 grudnia. Jednak wczoraj musiałam iść bo dopadła mnie infekcja. Ciąża potwierdzona [emoji3526] to moja 4 [emoji12] termin wychodzi mi na 8 sierpnia, ale to z moich wyliczeń.. Więcej dowiem się na wizycie. Samopoczucie ogólnie ok poza mdlosciami
U mnie z aplikacji wychodzi tez na 8 sierpnia;D
 
Iwkar- dzięki :) wg aplikacji 4t2d i termim wyliczyło mi na 6 sierpień, ale z OM wynika 8 sierpień.
GabrielaNowak85 - trudno powiedzień, bo cykle miałam 27-29 dni. z Mój Kalendarzyk- wynika, że dziś miałam mieć termin @, ale wczoraj zrobiłam pierwszy test ciążowy, a gdy zobaczyłam dwie kreski pojechałam zrobić betę. szkoda że jutro nie mogę zrobić ale niestety laboratorium nieczynne, więc sprawdzę czy jest dobry przyrost po 72 h.
No i w poniedziałek zapiszę się na wizytę do lekarza. Chciałabym przed świętami, ale na NFZ to różnie z tym bywa...
 
Iwkar- dzięki :) wg aplikacji 4t2d i termim wyliczyło mi na 6 sierpień, ale z OM wynika 8 sierpień.
GabrielaNowak85 - trudno powiedzień, bo cykle miałam 27-29 dni. z Mój Kalendarzyk- wynika, że dziś miałam mieć termin @, ale wczoraj zrobiłam pierwszy test ciążowy, a gdy zobaczyłam dwie kreski pojechałam zrobić betę. szkoda że jutro nie mogę zrobić ale niestety laboratorium nieczynne, więc sprawdzę czy jest dobry przyrost po 72 h.
No i w poniedziałek zapiszę się na wizytę do lekarza. Chciałabym przed świętami, ale na NFZ to różnie z tym bywa...
Ja na wizytę zapisywałam się już we wrześniu... na szczęście udało się wcelować w punkt :) wizyta na NFZ 16 grudnia
 
Ja na wizytę zapisywałam się już we wrześniu... na szczęście udało się wcelować w punkt :) wizyta na NFZ 16 grudnia
u nas udało się w 7 cyklu, i już w ogóóle zaczęłam tracić nadzieję, że się uda, zapisać to ja się miałam, ale po Nowym Roku po to, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko gra, a teraz już w całkiem innej sprawie :) jak nie da rady w grudniu na NFZ to pójdę prywatnie, aby potwierdzić ciążę a później już normalnie na NFZ
 
u nas udało się w 7 cyklu, i już w ogóóle zaczęłam tracić nadzieję, że się uda, zapisać to ja się miałam, ale po Nowym Roku po to, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko gra, a teraz już w całkiem innej sprawie :) jak nie da rady w grudniu na NFZ to pójdę prywatnie, aby potwierdzić ciążę a później już normalnie na NFZ
U mnie NFZ nie przeszło, zapisywałam się 22 listopada do lekarza przyjmującego w szpitalu gdzie chciałabym rodzić, był tylko płatny termin. Ale następne wizyty już będą na NFZ, a poza tym chodzę do przychodni obok pracy, mam tam opiekę zdrowotną od pracodawcy, więc wszystkie badania robię na bieżąco za darmo. To jednak wygodny temat.
 
Ja zapisywalam sie wczoraj na NFZ i mi podali termin na 4 grudnia ale powiedzialam ze za wczesnie to wpisali 9.12...
 
reklama
Do góry