reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Moja identyko, jak wpychalam jej smoczek to mina skrzywiona jakby to była cytryna i odruch wymiotny. Odpuściłam więc i teraz wkłada rączki do buzi
Ja mam taką samą sytuację, nawet pytałam pediatry bo Ala ma problem z wędzidełkiem i myślałam że to jego sprawka że odrzuca smoczek. Obawiam się też wady zgryzu bo córka sąsiadów nabawiła się ssąc kciuk. Lekarka powiedziała że to normalny obiaw rozwoju że pcha najpierw jeden, potem drugi a na końcu jak da radę zmieścić to obydwie pięści :)i jak tego nie robi to oznacza że jest coś nie tak, bo w ten sposób ćwiczy przed przyjmowaniem stałych pokarmów.
 
reklama
Ciekawe co u nas sie okaże, jedyne co zwraca moja uwagę to ze już sie podnosi i niekiedy zaciska piąstki. Wizytę mamy 19go.
A jak napięcie u Was sprawdzali?
U nas nie chce leżeć na brzuchu, przewraca się na boczek i mocno piąstki zaciska. Nie wiem, które badania były w związku z napięciem wykonywane ale został przebadany bardzo dokładnie w różnych pozycjach
 
Dzisiaj byłam z Laura u pediatry bo myślałam ze ma katarek, na szczęście nosek czysty ale wyszłyśmy ze skierowaniem do neurologa. Wydaje sie ze ma lekkie wzmożone napięcie, w domu zwracałam na to uwagę ale jakoś tłumaczyłam sobie ze przesadzam. Są tu mamy z takim problemem?

Co do zakupow, ja w ostatnim tygodniu 2 razy odwiedziłam galerie żeby sobie cos kupić, ale oczywiście sobie nie kupiłam tylko małej [emoji3]
A jak to rozpoznali?
 
A jak to rozpoznali?

Jeszcze konkretnej diagnozy nie ma, mamy wizytę u neurologa 19go listopada. Pediatra zwróciła uwagę na to ze trochę sie spina i zaciska piąstki. To co ja zauwazylam to jeszcze niekiedy krzyżuje nogi, na brzuszku leży nie za długo ale poleży, te raczki fakt zaciska ale nie cały czas. Może jakieś w delikatnym stopniu będzie to wzmożenie. Ważne żeby w razie czego szybko zareagować
 
Jeszcze konkretnej diagnozy nie ma, mamy wizytę u neurologa 19go listopada. Pediatra zwróciła uwagę na to ze trochę sie spina i zaciska piąstki. To co ja zauwazylam to jeszcze niekiedy krzyżuje nogi, na brzuszku leży nie za długo ale poleży, te raczki fakt zaciska ale nie cały czas. Może jakieś w delikatnym stopniu będzie to wzmożenie. Ważne żeby w razie czego szybko zareagować
Moja tez tak robila i jest wszystko ok.. raczek juz nie zaciska itd ;)
 
mam taki sam do dogrzewania przed kąpielą[emoji16]


My po szczepieniu na pneumokoki. Michał dostał zagęstnik, żeby mniej ulewać. Zobaczymy, co to da[emoji4] waży 5150g i na 61 cm (ma skończone 11 tygodni)
Daj mi znać jak się sprawdzi ten zagęstnik bo my mamy debridat na przyspieszenie przepływu ale to niewiele pomogło.
 
reklama
Do góry