reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sprawdzałaś nas jak tajny agent :D haha A tak serio to trochę rozumiem bo nagle tyle nowych osób. Może to głupio zabrzmi ale troszeczke ,, przykro ,, mi się na początku zrobiło ale dobrze, że się wyjaśniło bo fajnie tu z wami hihi:-) :)
Dlatego przeprosiłam. Domyślam się , że nie przyjemne to było ale musisz mnie zrozumiec. Nagle po takiej aferze pojawilo się tyle nowych osób i wszystkie chcą dołączyć do forum prywatnego. Zapomnijmy o tej sytuacji :*
 
reklama
U mnie wychodzi około 600 ml na dobę, czasami mniej a jutro skończy 11 tyg i się zastanawiam czy to normalne, niby według pediatry przybiera w normie hmm szkoda, że nie mam gdzie jej teraz zważyć...
Moja kruszynka ur.25.07. też je ok 600ml na dobę niekiedy mniej ale nigdy więcej.
Moja lekarka też twierdzi że wszystko ok i nie ma co się martwić.
 
Ale co ja kupiłam ostatnio , katarek do noska, śpiworek, kombinezon, trochę ubranek, czapkę i golfik , smoczki , jeszcze kupię dwie maty i misia Szumisia. To nie dużo przecież a potrzebne rzeczy :p
Ale też duzo sprzedałas więc równowaga jest :) ja siebie zawsze tak tłumaczę. Sprzedaje po dzieciach ubrania na olx i mam kasę na nowe :)
 
Moje szalenstwo zakupowe zaczyna się wraz z wyprzedarzą w Zarze. Jak ja kocham ten sklep :)
Mój ukochany sklep to teraz Smyk :D ale też H&M :) Sobie ostatni raz kupowałam coś w ciąży bo się przestałam mieścić w niektóre ciuchy. Teraz królują malutkie ciuszki a są takie cudne ❤
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój ukochany sklep to teraz Smyk :D ale też Reserved i H&M. Sobie ostatni raz kupowałam coś w ciąży bo się przestałam mieścić w niektóre ciuchy. Teraz królują malutkie ciuszki a są takie cudne [emoji173]
Tylko ja jestem taką złą matką, że sobie też ciągle coś kupuję? Ciuchy, kosmetyki itp [emoji23]
 
Do góry