reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sama słodycz :)

A mam pytanie do tych osób co nas obserwowały. Żeby nas czytać musialyscie mieć założone konta czy wystarczyło wchodzić na wątek i było widać wszystko ?
Trzeba było mieć dodane do obserwowanych ?

Ja do Was dołączyła jakoś w połowie ciazy to nie miałam na początku konta a wszystko było widać.
 
reklama
Też mam ten problem, nawet 1 litra w dzień nie wcisne:crazy: pilnuje się ale słabo mi to wychodzi, często wieczorem dopiero zaskakuje, że wypiłam może z dwie szklanki:shocked2:
Ja tak samo.. :/ pije teraz herbaty ziolowe(melisa,koper,pokrzywa,lipa),a dodatkowo robie sobie kuracje odrobaczajaca organizm z wrotyczem ;) a tylko dlatego ,bo nie karmie piersia.. inaczej bym nie ryzykowala,nie wiem jakby ziola z mieszanki dzialaly na mala ;) a do wody znow nie moge sie przemoc.. :/
 
A tutaj Pan Miś :D
IMG_20181026_154920.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181026_154920.jpg
    IMG_20181026_154920.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 369
6w1 bardzo dobrze przez 4h była bardzo senna 3h nieprzerwanie spala potem karmienie i przez godzinę przystąpiła budziła i znowu zasypiala a później wróciła do siebie. Nóżka nie bolała i nic się nie działo. Za to na pnemokoki cały dzień marudzila i nie pozwalała się odłożyć mało jadła. W obu przypadkach bez gorączki
U nas ten sam zestaw (6w1+ pneumokoki na NFZ ) za jednym zamachem, zero objawów, bez gorączki, marudzenia, ew dłużej w nocy pospala bo 7 h. Nóżki chyba też Jej nie bolały.
 
Dziewczyny wiem, że milion razy już był temat ten i podawałyście pewnie firmy i linki, ale ja wtedy przeoczyłam i nie wiem.

Chodzi mi o polecane urządzenia do ściągania wydzieliny i tego co tam głębiej w nosku. Co polecacie i jakiej firmy?

Bo będziemy musieli zamówić, bo ta zwykła gruszka nic nie ściąga, a mała jak popłacze chwile dużej to później tak dziwnie charczy od środka jakby i to pewnie przez to, ze nie mamy jak ściągać teraz tego. Aż się boje co jej się tam nagromadziło..
Ja już przetestowalam i szczerze polecam aspirator katarek który podłącza się do rury odkurzacza. Przed zabiegiem psikam do noska woda morską potem na brzuszek zeby przy wysilku troszke rozruszala wydzielinke w nosku a potem odsysam. Powiem wam że czasem tyle klików wylatuje że szok.
 
reklama
Do góry