reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
Ja 6w1. Jesteśmy po pierwszym szczepieniu plus rota. W poniedziałek mamy pneumo z nfz.
Dziewczyny a skoro mowa o Katarkach i Sopelkach to ja też muszę kupić i zaraz zamówie bo mam tylko zwykłą gruszke. Chcę taki żeby można było odciągać ustami i odkurzaczem. To który to będzie?
Np. Katarek plus
 
Dziewczyny proszę o mnie pamiętać, nie udzielam sie za dużo ale podczytuje na bierząco[emoji3] chociaż 300ponad stron chyba nie ogarnę[emoji33]
Jeszcze jesteśmy po szczepieniu i malutka marudna No i ta pogoda [emoji35] dramat, u mnie na Śląsku wieje leje i do kitu [emoji26]
My tez po szczepieniu i nasz tez marudny..tak biedny płakał..
 
Akurat teraz jest promka w rossmanie także biere go dziś [emoji28][emoji1376]Zobacz załącznik 910864

Do 29 października jest ta promocja jeśli któraś jeszzxze zamierza kupić taki sprzęt.
Też mam ten i ładnie ściąga.
Do odkurzacza bym kupila bo przy dużym katarze nieraz pomogl chłopakom ale nie mam takiego odkurzacza, do którego można podlączyć. Mam tylko taki stojący.
 
Moja w 56 chodziła 6 tygodni , teraz kończy 62 i pomału wchodzimy w 68 ale kombinezon na zimę musi być 74. Ile waży ? Ile miał cm jak się urodził ? Wcześniakiem jest ? Nie pamiętam , sorki

Spoko, przeciez nie idzie wszystkich zapamiętać. Mój jak się urodził to ważył 2760 g i mierzył 51 cm. A jak byliśmy 28 września na szczepieniu to ważył 4500 g i mierzył 55 cm.
 
Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
My szczepimy skojarzonymi 6w1 i pnemokoki darmowe.
 
Można przejść na nie przy drugiej dawce? Nawet się nie orientuję. Wstępnie mieliśmy zamiar zaszczepić tymi na NFZ. U mamy ginekolog jest fajny wpis o szczepieniach
Tak mozna przejsc tylko ja sie wachalam na samym poczatku szczepic ta szczepionka bo balam sie co bedzie po niej. Akurat przeczytalam wpis u mamy ginekolog i mysle ze jednak nie sa zle.
 
reklama
Do góry