reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Padam... czemu moje dziecko nie może przespać ciągiem 6-7 h? Ma jedna przerwę od karmienia mąż 5 h, ale wcale nie śpi całych 5 h...dramat, jestem wykończona. Wiek też już robi swoje, przy pierwszym było więcej sił... echhh... I w nocy między karmieniami dwie wielkie, głośne kupy. Jak żyć?:)

Ja szczepilam 5w1 i nic się nie działo.teraz pneumo na NFZ i też ok.

Co do spraw lozkowych może faktycznie pogadamy na prywatnym;)

Nie martw się, u nas też mała nigdy nie prześpi ciągiem tych nawet i 4-5 h. Ale nie wiem czy to nie z mojej winy i przez to nieodciaganie jej tej wydzieliny czytałam, że dzieci właśnie mogą mieć zatkane od środka i przy jedzeniu z piersi denerwować się na początku, bo ciężko im się oddycha skoro tylko noskiem to robią i w nocy tez budzą się czesciej co 2 h np przez to.. także dziś lecę po południu do rossmana po ten z canpola i będziemy odciągać.

Hah te kupy to tak z miłości. Moja nie robi w nocy na szczęście kupy [emoji5][emoji23] i sika też coraz rzadziej, zazwyczaj jak się wierci to ma sucho i chce jesc tylko
 
reklama
Kurcze dziś zauważyłam następne suche miejsca na skorze taka jakby skorupkę co Ty @KatiNails pokazywałas wczoraj.


Czyli tak, ma kupki ze śluzem, ma za uszami taką jakby skorupkę ciemniejsza skore i na stopach tez jej się zaczęło robić.

To objawy alergii?
W poniedziałek pojedziemy do pediatry i tak żeby wszystko pokazać i zapytac. Może dlatego ona nieraz zanim normalnie zacznie jesc to wydziwia, bo ją brzuszek boli czy coś. Sama już nie wiem i jestem zła na siebie, że taka nieuważna byłam w tych sprawach.
 
Akurat teraz jest promka w rossmanie także biere go dziś [emoji28][emoji1376]
IMG_2732.JPG


Do 29 października jest ta promocja jeśli któraś jeszzxze zamierza kupić taki sprzęt.
 

Załączniki

  • IMG_2732.JPG
    IMG_2732.JPG
    108,2 KB · Wyświetleń: 263
O matko! Aleście naskrobały przez dzień! Normalnie jak za czasów ciąży [emoji16] Zaczęłam czytać, ale zwątpiłam [emoji12] stanęłam na sztucznych rzęsach i tez mnie naszła ochota na zrobienie, ale jak ja dziecko na tyle czasu zostawię [emoji848]
Wczoraj zaczęłam Wam pisać, ze czekamy na szczepienie, ale akurat pielęgniarka nas zawołała i nie skończyłam pisać, a później to już wiecie same jak jest [emoji12]

My wczoraj skończyliśmy 2 miesiące. Miki wazy 4800 i mierzy 61cm. Jest go więcej o 1500g i 6cm! Wciąż powtarzam Mężowi, ze rośnie w oczach [emoji4] Szczepiliśmy Małego na rotawirusy i wzięliśmy te 5w1 i powiem Wam, ze poki co jest okej. Spał mi tylko 6h prawie w nocy i trochę się przestraszyłam, ale jest w świetnej kondycji i mam nadzieje, ze tak już zostanie [emoji16]

@oliwiapatrycja Kochana u mnie nick to z kropka na początku[emoji12] .rudzielec

A to mój kochany Dziąślak z porannym zacieszem po śniadaniu [emoji16]Zobacz załącznik 910845
Mój mały też bez zarzutu zareagował na wczorajsze szczepienie :) Twój taki długi szczupły a mój ważył w 7 tygodniu 6140 :D
 
reklama
Dokładnie [emoji87] aż strach pomyśleć ile ludzi czyta nasze głupotki
Wiecie jak jest w internecie, ludzie grzebią, szukają i czytają a to forum było otwarte, publiczne więc każdy ma prawo zajrzeć i czytać więc trochę się dziwiłam, że tak się tutaj ,,rozkręciłyście,, Ja ogólnie nie lubie za dużo wypisywać na takich portalach, wolę jakoś tak bardziej ogólnikowo, bez szczegółów może dlatego nie zapisałam się na początku, sama nie wiem hihi Ogólnie w życiu realnym też do gaduł nie należe więc spokojnie, nie zasypie was postami :D a i jeszcze coś- puki ktoś zachowuje pełną anonimowość to można napisać więcej ale jak Wy lubicie dodać zdjęcia to dla Was forum prywatne jest lepszą opcją ;)
 
Do góry