reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
Skojarzone są właśnie bezpieczniejsze i rzadziej występuje nop :) my dostaliśmy też bezpłatnie 5w1 chyba ze względu na podejrzenie wzmożonego napięcia mięśniowego
 
reklama
Padam... czemu moje dziecko nie może przespać ciągiem 6-7 h? Ma jedna przerwę od karmienia mąż 5 h, ale wcale nie śpi całych 5 h...dramat, jestem wykończona. Wiek też już robi swoje, przy pierwszym było więcej sił... echhh... I w nocy między karmieniami dwie wielkie, głośne kupy. Jak żyć?:)

Ja szczepilam 5w1 i nic się nie działo.teraz pneumo na NFZ i też ok.

Co do spraw lozkowych może faktycznie pogadamy na prywatnym;)
Mój mały rano płaczę, ja już się całkiem wybudzę, zjem śniadanie a on wtedy idzie spać znowu :D jakbyśmy nie mogli razem pospać dłużej
 
Skojarzone są właśnie bezpieczniejsze i rzadziej występuje nop :) my dostaliśmy też bezpłatnie 5w1 chyba ze względu na podejrzenie wzmożonego napięcia mięśniowego
No ja tak sie zastanawiam przejsc jednak na te 5w 1 bo maly jak dostal 4 wklucia to myslalam ze mi serce peknie i on byl taki przestraszony wiec moze faktycznie nie sa takie zle. Dziekuje za odpowiedz
 
Dziewczyny a skoro mowa o Katarkach i Sopelkach to ja też muszę kupić i zaraz zamówie bo mam tylko zwykłą gruszke. Chcę taki żeby można było odciągać ustami i odkurzaczem. To który to będzie?
 
Mój mały też bez zarzutu zareagował na wczorajsze szczepienie :) Twój taki długi szczupły a mój ważył w 7 tygodniu 6140 :D
Ale Twój się urodził pewnie większy [emoji12] nasz miał 3300 i 55cm przy porodzie. Wiec poki co idzie w rodziców [emoji12] rodzice konusiki z oponka na brzuchu, a on długi chudzielec [emoji23]
 
Wiecie jak jest w internecie, ludzie grzebią, szukają i czytają a to forum było otwarte, publiczne więc każdy ma prawo zajrzeć i czytać więc trochę się dziwiłam, że tak się tutaj ,,rozkręciłyście,, Ja ogólnie nie lubie za dużo wypisywać na takich portalach, wolę jakoś tak bardziej ogólnikowo, bez szczegółów może dlatego nie zapisałam się na początku, sama nie wiem hihi Ogólnie w życiu realnym też do gaduł nie należe więc spokojnie, nie zasypie was postami :D a i jeszcze coś- puki ktoś zachowuje pełną anonimowość to można napisać więcej ale jak Wy lubicie dodać zdjęcia to dla Was forum prywatne jest lepszą opcją ;)
Ja też na początku przez parę tygodni tylko obserwowałam zanim się dodałam :D
 
No ja tak sie zastanawiam przejsc jednak na te 5w 1 bo maly jak dostal 4 wklucia to myslalam ze mi serce peknie i on byl taki przestraszony wiec moze faktycznie nie sa takie zle. Dziekuje za odpowiedz
Można przejść na nie przy drugiej dawce? Nawet się nie orientuję. Wstępnie mieliśmy zamiar zaszczepić tymi na NFZ. U mamy ginekolog jest fajny wpis o szczepieniach
 
reklama
Do góry