reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@Maljan Tak. Narazie boje się cokolwiek wprowadzić. Będę robić prowokacje zaniedlugo ale narazie jeszcze się boje, bo naprawdę był czas ze miał kiepska ta buzie i teraz jak już jest lepiej to nie chce tego zepsuć.
Rozumiem :) też byłam na takiej diecie, ale u nas nie było efektów i po 2 tygodniach przeszliśmy z kp na mm nutramigen
 
Teraz ogarnelam, że ten katarek plus się używa razem z odkurzaczem hahah jeżu ja to jestem nieogarnięta.

Ja mam taki stary odkurzacz z PRL za 5 dyszek od sąsiada i ciekawa jestem czy to zadziała
IMG_2729.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2729.JPG
    IMG_2729.JPG
    115,3 KB · Wyświetleń: 290
Lepiej oddać jakiejś potrzebującej rodzinie jesli taka znasz, bo z tych worków to idzie na sprzedaż a nie bezpośrednio do rodzin.
Zgadza się :) ale to też jest tak że ten co sprzedaje te ciuchy płaci Caritasowi ;)
Miałam bezpośrednia styczność z tymi ciuchami i to co ludzie tam wrzucają .. nie wyobrażam sobie że to bezpośrednio szło do Caritasu.. tam nawet ludzie potrafią wrzucił martwa kurę , osrane ciuchy i inne rewelacje
 
Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
Ja szczepilam 6w1 plus Rota i wszystko narazie Ok. Nie miał gorączki. Ale podobno pierwsza dawka nie daje często powikłań
 
O matko! Aleście naskrobały przez dzień! Normalnie jak za czasów ciąży [emoji16] Zaczęłam czytać, ale zwątpiłam [emoji12] stanęłam na sztucznych rzęsach i tez mnie naszła ochota na zrobienie, ale jak ja dziecko na tyle czasu zostawię [emoji848]
Wczoraj zaczęłam Wam pisać, ze czekamy na szczepienie, ale akurat pielęgniarka nas zawołała i nie skończyłam pisać, a później to już wiecie same jak jest [emoji12]

My wczoraj skończyliśmy 2 miesiące. Miki wazy 4800 i mierzy 61cm. Jest go więcej o 1500g i 6cm! Wciąż powtarzam Mężowi, ze rośnie w oczach [emoji4] Szczepiliśmy Małego na rotawirusy i wzięliśmy te 5w1 i powiem Wam, ze poki co jest okej. Spał mi tylko 6h prawie w nocy i trochę się przestraszyłam, ale jest w świetnej kondycji i mam nadzieje, ze tak już zostanie [emoji16]

@oliwiapatrycja Kochana u mnie nick to z kropka na początku[emoji12] .rudzielec

A to mój kochany Dziąślak z porannym zacieszem po śniadaniu [emoji16]Zobacz załącznik 910845
UPS.. :p już wysłałam wiadomość z poprawką Twojego nicku do moderatorki :)
 
reklama
Do góry