reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
For long lashes można kupić już za 35 zł w supherpharmie, jeśli jest w promocji[emoji16]Ja szczepiłam rotariixem. Nie wiem czy po nim, ale mój robi cały czas zielone kupki. Ilością się nie przejmuję, bo lepiej że są niż jakby miało ich nie być[emoji4]

A no tak :) ja miałam na myśli zestaw tzn odżywka + serum do paznokci i coś jeszcze tam było za 70 zł
 
Ja zaczęłam podczytywać czasami po porodzie. W życiu nie wpadłam w czasie ciąży na to, że intnieje taka grupa. Pewnie bym się zapisała wcześniej... Weszłam tu nie złośliwie tylko byłam ciekawa co tu się dzieje, jak sobie radzą inne Mamy Sierpniowe itp. Gdybym była jakimś szpiegiem co jest dla mnie troche śmieszne to bym inaczej to rozegrała, bym czytała bo to było otwarte forum a nie przedstawiała się i ustawiała zdjęcie własnego dziecka jako avatar... Ale każdy ma prawo do swojego zdania:wink:

Rozumiem i wierze kochana [emoji5] po prostu zaskoczylyscie nas pozytywnie swoją obecnością i ja nie widze już tu żadnej konspiracji hah :) także zapraszamy do udzielania się ;)
 
Kupiłam Filipowi body w smyku na rozmiar 68, wyprałam i wyprasowałam i okazało się za małe. Gdyby któraś chciała mogę sprzedać taniej niż kupiłam. Ono jest w rozmiarze 68, ale bardziej wychodzi 62 lub ewentualnie na dziecko długie ale szczupłe [emoji14]
20181025_124052.jpg
20181025_124041.jpg
 

Załączniki

  • 20181025_124052.jpg
    20181025_124052.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 205
  • 20181025_124041.jpg
    20181025_124041.jpg
    65,3 KB · Wyświetleń: 202
reklama
Do góry