reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
oj tam ale moze kiedys znajdziesz czas, dzidzia da odpaczac, moze chcoaciaz czasem bedziesz miala czas tylko zajrzec poczytac :) jak nie teraz to moze kiedys :) :)
Już się zgubiłam jakieś 500stron temu ;) Miałyśmy ciężki poród i długi pobyt w szpitalu z racji zapalenia płuc, antybiotyków a potem zabiegu podcięcia wędzidełka pod językiem i problemach ze ssaniem. I od tego czasu moje dziecko wisi na cycku albo na rękach. Moje marzenia to prysznic, o forum nawet nie myślę :D chociaz teraz pisze, bo ręce mam wolne bo nosimy się w chuście, chociaż tyle mogę :D
 
Szkoda mi było, bo w ciągu dnia wszystko mijało :D no pewnie, nawet jak się nie pomaluję w ogóle sto razy lepiej wyglądam niż bez permanentnego. U mnie w grudniu minie rok odkąd robiłam (o ciąży dowiedziałam się dopiero jak zrobiłam) i niestety ostatnio stają się dużo jaśniejsze:(
Bo to trzeba chyba co ileś miesięcy poprawiać? Czy się mylę?
 
Kochane bardzo rzadko do was zaglądam,jeszcze rzadziej pisze ale przy 3 dzieci ciężko was nadrabiać :)Byłam z wami aktywna jakoś do wiosny może ktoś pamięta,wstawiłam nawet brzuszek w galerii jako jedna z pierwszych.Jesli jest taka możliwość proszę o dopisanie do listy prywatnych:))Miałam termin na 3.08 a urodziłam 25.07 córeczka ma na imie Sara.
P.s myślę że pogoda się zepsuła i po prostu więcej mamusi ma czas zajrzeć na forum.
 
Kochane bardzo rzadko do was zaglądam,jeszcze rzadziej pisze ale przy 3 dzieci ciężko was nadrabiać :)Byłam z wami aktywna jakoś do wiosny może ktoś pamięta,wstawiłam nawet brzuszek w galerii jako jedna z pierwszych.Jesli jest taka możliwość proszę o dopisanie do listy prywatnych:))Miałam termin na 3.08 a urodziłam 25.07 córeczka ma na imie Sara.
P.s myślę że pogoda się zepsuła i po prostu więcej mamusi ma czas zajrzeć na forum.
Czyli kolejna sierpniowka która stała się lipcowkach :D mój termin był na 21 sierpnia. Termin cc 10-13 sierpnia. A Maja postanowiła pojawić się na świecie 28 lipca [emoji23]
 
Ja robiłam w tamtym roku na wakacje. To efekt mi się utrzymywał 3 miesiące i w sumie po wypadnieciu tych sztucznych swoje miałam takie same jak przed założeniem. Nie zniszczyły się a też się tego obawiałam. Męczące jest jednak takie leżenie całkowicie na płasko podczas tego calego zabiegu bo mi się robi zaraz niedobrze.



Czyli będzie nowa grupa tutaj na bb? Da się taka prywatną założyć tu na forum?
Ile ten zabieg trwa ? Ja ciekawa jestem czy się uda mi się ogóle zrobić te rzęsy czy mi oczy nie zaczną łzawić :p

Da się :)
 
reklama
Do góry