reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ewa nam położna mowila, ze jak będą takie przeciągające się odparzenia to żeby przemywać dupcie woda z kranu ciepła, a później smarować np. 3 dni alantanem, później 3 dni sudocremem ( tak grubiej) i później znów 3 dni alantanem. I powinna być poprawa.



Tak mysle, że my matki chyba bardziej przeżywamy te szczepienia jak dzieciaki [emoji23] no ale cóż. Taka kolej rzeczy.

I nie wiem czy Mały ma ten katar Dziewczyny. Bo wstał z fluczkami w nosku, a teraz już nic nie ma. Ani nie słychać, żeby chrabotał ani fluków nie widać. No nie wiem czy to od zbyt suchego powietrza czy to katar taki prawdziwy.
Ostatnio u mamy ginekolog na blogu było o przeciwwskazaniach do szczepienia :)
 
reklama
Dziewczyny, moja mala ma odparzenie juz dluzszy czas,co prawda jest juz duzo mniejsze niz wczesniej i jej nie szczypie ani nie swedzi.. bo jest spokojna.. :/ nie pomaga linomag zwykly i z tlenkiem cynku ,nie pomagaja kapiele krochmalowe i maka ziemniaczana,takze zmiana pieluch na inne i juz na rozm 3, na nic sie zdala, wietrze pupcie tez i nic,pupke tez myje pod biezaca woda.. co moge jeszcze stosowac slyszalam o tym betapfenie(czy jakos tak)..
U chłopaków zawsze działał sudocrem na zmianę z tormentiolem
 
Ewa nam położna mowila, ze jak będą takie przeciągające się odparzenia to żeby przemywać dupcie woda z kranu ciepła, a później smarować np. 3 dni alantanem, później 3 dni sudocremem ( tak grubiej) i później znów 3 dni alantanem. I powinna być poprawa.



Tak mysle, że my matki chyba bardziej przeżywamy te szczepienia jak dzieciaki [emoji23] no ale cóż. Taka kolej rzeczy.

I nie wiem czy Mały ma ten katar Dziewczyny. Bo wstał z fluczkami w nosku, a teraz już nic nie ma. Ani nie słychać, żeby chrabotał ani fluków nie widać. No nie wiem czy to od zbyt suchego powietrza czy to katar taki prawdziwy.
Iza też dziś wstała z jakby katatem tzn nic jej nie furczy, katar nie leci ale jak ściągałam to minimalnie było widać.
 
Dziewczyny, moja mala ma odparzenie juz dluzszy czas,co prawda jest juz duzo mniejsze niz wczesniej i jej nie szczypie ani nie swedzi.. bo jest spokojna.. :/ nie pomaga linomag zwykly i z tlenkiem cynku ,nie pomagaja kapiele krochmalowe i maka ziemniaczana,takze zmiana pieluch na inne i juz na rozm 3, na nic sie zdala, wietrze pupcie tez i nic,pupke tez myje pod biezaca woda.. co moge jeszcze stosowac slyszalam o tym betapfenie(czy jakos tak)..
Tormentiol kup
 
Hej Kobietki :)
My po szczepieniu na pneumokoki, Jagódka była dzielna tylko troche płakała :)
Mam nadzieję, że nic jej nie będzie po szczepieniu bo zostaje dziś z moją mamą a my jedziemy jakieś ciuchy na jesień pokupowac :)
Milego dnia :*
 

Załączniki

  • 20181024_100950.jpg
    20181024_100950.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
Tak ? Mi się wydaje , że właśnie dzieci lubią się bawić kulkami itp. szkoda było by wydać ok..300zl żeby tylko sobie stal w pokoju :D
To mówisz , że teraz lepiej kupić fajniejsza mate ? :)

Na ten okres kupilabym lepsza matę:) bo ten basen z kulkami to raczej na późniejszy okres? Widzisz, dziewczyny mówią że u niektórych te kulki się sprawdzają i dzieci są nim zachwycone więc tu też można powiedzieć że co dziecko to inne upodobania :D ja mam jakieś negatywne do niej nastawienie, mam kuzynka co tak chciała te kulki. Kupiliśmy jej je i stoi ten basen w koncie :D kupisz teraz matę, potem ja opchniesz i na ten okres jak już bedzie siedzieć kupisz kulki :D

No u mnie zrobił prezent na rocznicę ślubu[emoji16]Powiem Ci, że kupiliśmy chrześnicy namiot z kulkami i zrobił furorę[emoji16]uwielbia go.
Czyli co dziecko to inne upodobania :D

To na pewno tak. Przy keratynie to tez szybciej mi się przetłuszczały włosy, ale efekt był po zabiegu przepiękny i tez mnie kusi. Chyba w styczniu/lutym sobie zaszaleje. Tym bardziej, że robiłabym to u dziewczyny takiej w domu i max wzięłaby z 400 zł, a w salonie to nawet nie chce wiedzieć.
W tamtym roku miałam zrobione i wyglądały o niebo lepiej niż te moje sianko [emoji16]
Ja robiłam sobie sama keratynowe prostowanie w domu. Tylko trzeba preparaty zamówić na allegro i tyle. Tylko ja miałam włosy za łopatki a Ty masz bardzo długie więc samemu ciężko to trochę ogarnąć. I to bardzo śmierdzi, dlatego robiłam to latem na podwórku:D też mnie korci żeby to teraz zrobić, ale to jest straszny smród więc sobie to odpuszczę i zrobię znowu latem. Pamiętajcie że orzy karmieniu piersią nie można tego robić-ponoć.

Nie ma sprawy :) badziew totalny , chyba mam zdjęcie to ci pokażę.
Mała leżała raz a później sprzedałam. Ty chciałaś odkupić i całe szczęście sprawdziłam pierw i sprzedałam komu innemu.
Nóżki są prawie poza mata , tu gdzie kończy się pałąk jest też koniec szerokości maty. Zobacz załącznik 910279

Ja się też czailam na ta matę. Dobrze że jej nie kupiłam.
 
Dziewczyny, moja mala ma odparzenie juz dluzszy czas,co prawda jest juz duzo mniejsze niz wczesniej i jej nie szczypie ani nie swedzi.. bo jest spokojna.. :/ nie pomaga linomag zwykly i z tlenkiem cynku ,nie pomagaja kapiele krochmalowe i maka ziemniaczana,takze zmiana pieluch na inne i juz na rozm 3, na nic sie zdala, wietrze pupcie tez i nic,pupke tez myje pod biezaca woda.. co moge jeszcze stosowac slyszalam o tym betapfenie(czy jakos tak)..

Bepanthen super maść, ja cały czas ją stosuję i mały nie ma odparzeń :)
 
reklama
Do góry