reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Bepanthen super maść, ja cały czas ją stosuję i mały nie ma odparzeń :)
No wlasnie mezul poszedl po ten bepanthen w kremie i kazalam jeszcze kupic alantan w masci.. przy starszej sprawdzil sie linomag i od czapy smarowanie alantanem ,a teraz dupa :/ nawet naturalne sposoby zawiodly czyli ta maczka ziemniaczana.. :/
 
@Ewka34 tak u nas bephanten jest niezastąpiony przy jakiś większych odparzeniach :)
 

Załączniki

  • 20181024_102105.jpg
    20181024_102105.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 57
Hej dziewczynki :) u nas pogoda kiepska, słonko wychodzi, ale strasznie wieje więc chyba nie pójdziemy dziś na spacer, wczoraj też nie byliśmy bo strasznie zimno było i padało..
Jak ktoś ma coś do zamówienia w aptece to dziś jest dzień darmowej dostawy w aptece gemini :D
U nas 7 stopni i też mocno wieje ale słońce jest. Ja jak Młody się obudzi to pójdziemy na spacer w gondolce j tak mu wiatr nie straszny a jutro ma lać okropnie cały dzień więc trzeba korzystać ze słoneczka.
Ubiorę się cieplutko i będzie super :))
 
Powiem Wam że czasami mi się tak nie chce wstawać z rana do mojego dziecka, pewnie jak większości hehe. Ale jak podejdę do łóżeczka i dostaje ten szczerbaty uśmiech od ucha do ucha i zaraz macha raczkami i nóżkami i zaczyna do mnie gadać to odrazu dzień staje się fajniejszy. Jednak dziecko wszystko zmienia i uczy cierpliwości.
 
No wlasnie mezul poszedl po ten bepanthen w kremie i kazalam jeszcze kupic alantan w masci.. przy starszej sprawdzil sie linomag i od czapy smarowanie alantanem ,a teraz dupa :/ nawet naturalne sposoby zawiodly czyli ta maczka ziemniaczana.. :/
Na trudne odparzenia u mnie też szedł w ruch tormentiol. Był niezawodny. Wiem że z jakiegoś powodu ta maść jest uznawana za szkodliwą jednak mam nadzieję że używając jej dosłownie raz na pół roku krzywdy nie robiłam dzieciom. U leosia jeszcze nie stosowalam ale leży kupiona w razie w. Polecam ze swojej strony.

Mąż długo się opierał ale w końcu przeprosił. Nawet kwiecie dostałam:)

Przyznam że wczorajszy wieczór tutaj mnie niemile zaskoczył. Dorosłe baby A oskarżenia i obrażanie drugiej osoby totalnie bez klasy. Różne rzeczy można zrozumieć ale po co wpier....ć się w cudze wątki i to jeszcze w tak chamski sposób. Tak na marginesie drogie (nie) koleżanki... każda z nas się uczy macierzyństwa na nowo. Nawet te które mają więcej dzieci. Można wypowiedzieć własne zdanie, to oczywiste. Pamiętajcie jednak o tym że niedawno urodzilysmy, jeszcze hormony buzują. Takimi tekstami można osobie po drugiej stronie monitora wyrządzić po prostu krzywdę.

Witam serdecznie nowa mamę i zachęcam do częstych odwiedzin :)
 
Hej dziewczynki :) u nas pogoda kiepska, słonko wychodzi, ale strasznie wieje więc chyba nie pójdziemy dziś na spacer, wczoraj też nie byliśmy bo strasznie zimno było i padało..
Jak ktoś ma coś do zamówienia w aptece to dziś jest dzień darmowej dostawy w aptece gemini :D
Właśnie się wkurzylam, bo na weekend składałam zamówienie [emoji14] pff
 
reklama
My namiot zrobimy sami jak Michasia bedzie starsza tzn bedzie juz dreptac :p kiedys to sie namiot robilo z krzesel i kocy [emoji173]i to byla baza :D
I ti były najlepsze bazy pod słońcem [emoji16]
Powiem Wam że czasami mi się tak nie chce wstawać z rana do mojego dziecka, pewnie jak większości hehe. Ale jak podejdę do łóżeczka i dostaje ten szczerbaty uśmiech od ucha do ucha i zaraz macha raczkami i nóżkami i zaczyna do mnie gadać to odrazu dzień staje się fajniejszy. Jednak dziecko wszystko zmienia i uczy cierpliwości.
Oj tak..[emoji16][emoji16]
 
Do góry