reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na szczęście , to nie nasza wina [emoji16]Też się nie zgadzam nie raz i uważam że można powiedzieć co się myśli ale bez wyzywania się , czy narzucania komuś swoich myśli ..
Ewka to jednak " nasza koleżanka " i my potrafiłyśmy jej kulturalnie powiedzieć co myślimy a wpadają obce babki i wyzywają Ewke od głupich czy coś ..chyba trochę to nie ładne .. wpadła cała zgraja żeby pojechać po Klaudi to po co czepiać się niewinnych ludzi, co wychowuja SWOJE dziecko jak chcą.. Podpisuje się pod prośba , aby lipcówki przestały się udzielać na naszym forum [emoji16] jest ono publiczne ale jednak po coś są podkategorie na forum ;) Mój jak marudzi to tak robię , wiadomo jak krzyczy to też go nie torturuje w tym łóżeczku [emoji16]
Dziekuje,mile to bylo ❤ ja tez nie kumam co one do mnie maja,moje dziecko moja sprawa,a ze silne jest to moze zazdroszcza(zart) :D nie linczuja, a nadaja o jednym i tym samym.. tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem ;)
 
reklama
Nikt nikogo nie obraził nie napisał ze jest głupi Klaudia sama zaczęła
Jeżeli ola napisała „nie lubię” to po prostu nie lubi nie napisała Ewie ze jest głupia ze krzywdzi dziecko itd ... to Klaudia zaczęła wyzywać i pisać bardzo nie ładnie o gwałceniu męża przez Olę
Czy to wporzadku? Tylko z tego ja zna ?? My Klaudię znamy tez z historii które nam opowiadała a później kilka postów dalej gubiła się w wypowiedziach
Wiec nie miejcie pretensji bo jeżeli wasza koleżanka z forum wpadłaby do nas a my byśmy ja zlinczowały tez byście jej broniły bo kto jak kto ale Ola jest mega spokojna osoba która nigdy nikomu nie ubliżyła ani złego słowa nie powiedziała

Nie musiałam cofać wiele stron do tyłu ... Mówienie że coś jest poza zasięgiem naszych umysłów jest raczej obrażaniem. Mi na pewno zrobiłoby się przykro . Jedna z was dogryzajac Klaudii od razu pojechała po Ewie, no i w jakim celu ? Jednak tylko nie bronicie Oli ( co jest zrozumiałe ) ale też skutecznie krytykujecie nasze działania , w dodatku nie zbyt miło .
Cytuję :

" i skoro bronisz się tu wypowiedzią swojej Pani doktor to zapytaj jej o to, czy poduszka lub sadzanie dziecka w tym wieku jest dla niego przede wszystkim ZDROWE. ja was nie linczuje za głupie wypowiedzi czy cokolwiek tylko w głowie mi się nie mieści że taka oczywista sprawa jest po za zasięgiem waszych umysłów... "

Proszę nie piszcie już tutaj bo chciałabym normalnie moc poczytac forum . Czy my wam też zaśmiecamy wątek tak co jakiś czas ?
 
Wyszłam od gina i wszystko ok. Ale jaki cyrk na kółkach. Leżę sobie na tym samolocie. Przede mną doktorek i mówi mi że piękny widok... potem nawijal że są ładne krocza i brzydkie i nie o tym mówi, a o tym że wargi sromowe zamknięte itd. Jakby porodu nie było;) dostałam receptę na antykoncepcję i za 3 miesiące cytologia.
Fajnie. Wyrwalam się trochę w świat tą wizytą bo jakbym miała dziś siedzieć w domu to był na łeb dostała... mężu mnie zdenerwował i wypowiedział wojnę "ze jak ja chce wojny to będę mieć ". Aktualnie się do niego nie odzywam i prędzej mi język uschnie niz pierwsza się odezwę po tym jak się zachował.
Zaszłam do pepco. Kupiłam trochę drobiazgów na zimę. Pogoda u mnie też fatalna... leje, wieje... i pomyśleć że teraz jak już nie jestem w ciąży to bym tak chciała by te letnie upały wróciły...
Aaaa i jeszcze gin ocenił że jestem plodna jak nie wiem i mam uważać na plemniki :D


Hah no to niezły doktorek z niego :)

A są może w pepco jakieś szaliczki albo opaski na szyje dla maluchów? Bo mojej małej jak ubiorę ciepła czapę i ten ciepły kombinezon to niestety i tak ma szyje gołą i aż nie mogę na to patrzeć i się boje, że ją przewieje [emoji57]
 
Tak to. Codziennie myję małemu tym główkę i żadnej ciemieniuchy nie ma. Tym można myć całe ciało też nie tylko główkę. Ale Twoja mała ma bujną czuprynkę to trzeba się przyłożyć żeby nic się nie zrobiło na tej główce. Ciężko pewnie wyczesać. Nie wiem bo moja córka takie włosy jak Twoja to miała na roczek dopiero ☺
Koleżanki synkowi wyszła ciemieniucha na czole. Tak mi powiedziała. Jest to możliwe ? Myślałam , że tylko na główce i brwiach. Wygląda jak by się poparzył biedny .. macie jakiś sposób żeby się tego pozbyć ? Nie wiem co jej doradzić a jest załamana. Okropnie to wygląda.
 
Zdecydowanie za mało byłyście żebyście się tak wypowiadały ...

Wchodząc na wasz wątek można się za głowę złapać co niektóre z was robią dzieciom i nie ważne czy to lipcowka czy styczniowka

Niektóre z was powinny chyba iść na kurs co w jakim wieku dziecko może ...

Dopiero co nadrabiam posty i jest ich aż 100, wiec pewnie już odpowiedz była, ale zapytam. Co konkretnie masz na myśli?

I to miło, że mając swoje forum śledzicie na bieżąco nasze [emoji173]️ czujemy się zaszczycone [emoji28]
 
A mi by się nie chciało czytać tyle forum na raz ...
Dziewczyny z innych wątków , chyba macie mnóstwo czasu skoro nas czytacie tak dokładnie ;)
Ja , jak w ciąży miałam czas i z ciekawości czytałam inne wątki ( to jak wiadomo zabronione nie jest ) to jednak nie miałam czelnośći wpied*alać się w czyjąś rozmowę nawet jak ktoś bez sensu coś pisał , bez urazy :)

Brawo [emoji1376][emoji1376][emoji1376]
 
Niezła afera powstała tu na forum... wszystkie zachowujecie się dziecinnie, taka prawda :)

Ale wiecie co ja Wam powiem. Zazdroszczę Wam, że macie tyle czasu aby śledzić nie tylko swoje forum, ale też nasze. I zazdroszczę, że Waszymi największymi problemami jest to kto zaczął, kto kogo zwyzywał/nie zwyzywał itp. Bo np ja mam dużo poważniejsze problemy z moim dzieckiem, zdrowotne. Muszę jeździć po lekarzach, a później płakać w poduszkę. A wy się przejmujecie takimi pierdołami...
 
reklama
To tym bardziej piękny :) bo na tych dwóch zdjęciach wyglada różnie ten kolor przez pewnie kąt padania światła i myślałam, że tez odswiezalas kolorek czy coś [emoji85]
Na długich Karolcia jaśniejsze końce były bo kiedyś rozjasniałam. A farba się wyplukała i odrost ogromny że jak sombre to wyglądało. A po scieciu włosów został tylko naturalny kolor :)
 
Do góry