reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurcze ja wcale nie uważam że spanie z dzieckiem w łóżku jest zle. Teraz w nocy biorę Młodego do nas bo mi się nie chce wstawać do karmienia i go odkładać. Przeważnie od 1 w nocy już śpi z nami.
Córka już przestała przychodzić bo nie ma miejsca na 4 osoby w łóżku ale ja bardzo lubiłam jak przychodziła chociaż ma już 5.5 roku. No ale co kto lubi :))
Też lubię tą bliskość płynąca ze spania z małym :) ale staram się tego nie robić. Ja nie karmie piersią więc nie mam też wytłumaczenia [emoji16]

Niby lozko mamy duże ale jak nie raz Olek wyląduje z nami w łóżku to ciężko mi spać na luzie i odwrócić się do niego tyłem [emoji16]
I jak śpi z nami to nie mam jak się przytulać z mężem . Bo jak z kraju to wtedy ja leżę tyłem do męża. A jak Olek ląduje w środku to też nie mam jak

A tak jak dzieci uczą się spać z rodzicami , tak ja nauczyłam się spać na klacie u męża .. i jest problem [emoji16][emoji16]

Na szczęście nie mogę narzekać , bo małemu jest po prostu dobrze w łóżeczku .. chyba lepiej jak w łóżku bo się nie wybudza przynajmniej jak wstaje :)
 
reklama
:cool2:
Ja mam problem z tymi rozmiarami bo muszę każdą sztukę i tak na oko ocenić czy jest dobra czy już za mała. Bo nieraz na metce 68 a mniejsze niż 62 i odwrotnie. Mój mały już od jakiegoś czasu w 68 bodziaki wchodzi ale np polspiochy jeszcze 56 dobre ☺ śpioszków miałam sporo a w sumie mu nie zakładałam bo wygodniej mi do przebierania jak ma body plus polspiochy albo pajaca.
Dzisiaj taka pogoda do spania była ☺
No z tymi rozmiarami to tak jest np w bodach z H&M 68 sie jeszcze topi.
 
@Bajunia to było to na ciemieniuche z ziajki co uzywalas ? :)Zobacz załącznik 910231
Tak to. Codziennie myję małemu tym główkę i żadnej ciemieniuchy nie ma. Tym można myć całe ciało też nie tylko główkę. Ale Twoja mała ma bujną czuprynkę to trzeba się przyłożyć żeby nic się nie zrobiło na tej główce. Ciężko pewnie wyczesać. Nie wiem bo moja córka takie włosy jak Twoja to miała na roczek dopiero ☺
 
Klaudia ty dalej jak dziecko ... nic konkretnego
Odzywki jak w gimnazjum ‍♀️ ...
jak nie potrafisz rozmawiać z dorosłymi to nie odpisuj
Karla ale niektóre Twoje odzywki wcale nie były lepsze..
Idźcie już sobie na te lipcowki i tam [emoji90]burze siejcie.
Nie każdy ma ochotę czytać jakieś Wasze przepychanki
 
Ostatnia edycja:
Wyszedł mi hemoroid. Tak czułam, że jakoś tam tak dziwnie a dziś zaczęło pobolewac. W ciąży nie miałam, rodziłam przez cc, to dlaczego dopiero teraz wyszedł?
No i boli mnie pęcherz. Można brać furaginę jak się karmi?
 
Też lubię tą bliskość płynąca ze spania z małym :) ale staram się tego nie robić. Ja nie karmie piersią więc nie mam też wytłumaczenia [emoji16]

Niby lozko mamy duże ale jak nie raz Olek wyląduje z nami w łóżku to ciężko mi spać na luzie i odwrócić się do niego tyłem [emoji16]
I jak śpi z nami to nie mam jak się przytulać z mężem . Bo jak z kraju to wtedy ja leżę tyłem do męża. A jak Olek ląduje w środku to też nie mam jak

A tak jak dzieci uczą się spać z rodzicami , tak ja nauczyłam się spać na klacie u męża .. i jest problem [emoji16][emoji16]

Na szczęście nie mogę narzekać , bo małemu jest po prostu dobrze w łóżeczku .. chyba lepiej jak w łóżku bo się nie wybudza przynajmniej jak wstaje :)
Dlatego fajne jest to że zasypia u siebie i my mamy pół nocy na przytulanie :) a później już Olek między nami jest i tak lubimy :) myślę że to się skończy za jakiś czas a że więcej dzieci nie planujemy to napawam się ta bliskością :)
 
reklama
Nikt nikogo nie obraził nie napisał ze jest głupi Klaudia sama zaczęła
Jeżeli ola napisała „nie lubię” to po prostu nie lubi nie napisała Ewie ze jest głupia ze krzywdzi dziecko itd ... to Klaudia zaczęła wyzywać i pisać bardzo nie ładnie o gwałceniu męża przez Olę
Czy to wporzadku? Tylko z tego ja zna ?? My Klaudię znamy tez z historii które nam opowiadała a później kilka postów dalej gubiła się w wypowiedziach
Wiec nie miejcie pretensji bo jeżeli wasza koleżanka z forum wpadłaby do nas a my byśmy ja zlinczowały tez byście jej broniły bo kto jak kto ale Ola jest mega spokojna osoba która nigdy nikomu nie ubliżyła ani złego słowa nie powiedziała
Żadna z Was nigdy nie chamowala się żeby mi ubliżyć. Więc po jednym moim zdaniu potraficie nawet napisać , że źle zajmuje się własnym dzieckiem czy to , że mój chłopak siedzi za granicą a nie jest przy mnie. Nie wiem co was obchodzi moje życie prywatne. Mam 21 lat i wydaje mi się , że w pewnych kwestiach jestem poważniejsza od niejednej z Was "dorosłej" , prowadzą dom, sama zajmuje się dzieckiem, mój narzeczony ciężko zarabia żeby niczego nam nie brakowało , a Wy jedyne co potraficie napisac , to to , że śmiesznie go okradli albo , że wydaje jego pieniądze. Jeśli o czymś pisze to nie piszę tego do Was , więc przemilczcie pewne kwestie bo ja do waszych spraw się nie wtrącam. A skoro aż tak mnie śledzicie to przemawia przez Was czysta zazdrość , nic więcej. Dlatego skończ się udzielać na tym forum , jak masz za dużo czasu to spedz go z rodziną. Chyba jest to przyjemniejsze ? Tak sądzę.
 
Do góry