reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Wyszłam od gina i wszystko ok. Ale jaki cyrk na kółkach. Leżę sobie na tym samolocie. Przede mną doktorek i mówi mi że piękny widok... potem nawijal że są ładne krocza i brzydkie i nie o tym mówi, a o tym że wargi sromowe zamknięte itd. Jakby porodu nie było;) dostałam receptę na antykoncepcję i za 3 miesiące cytologia.
Fajnie. Wyrwalam się trochę w świat tą wizytą bo jakbym miała dziś siedzieć w domu to był na łeb dostała... mężu mnie zdenerwował i wypowiedział wojnę "ze jak ja chce wojny to będę mieć ". Aktualnie się do niego nie odzywam i prędzej mi język uschnie niz pierwsza się odezwę po tym jak się zachował.
Zaszłam do pepco. Kupiłam trochę drobiazgów na zimę. Pogoda u mnie też fatalna... leje, wieje... i pomyśleć że teraz jak już nie jestem w ciąży to bym tak chciała by te letnie upały wróciły...
Aaaa i jeszcze gin ocenił że jestem plodna jak nie wiem i mam uważać na plemniki :D
Ogólnie takie teksty od gina to średnio na miejscu, ale mój też był bezpośredni i gadał dużo dla żartów i rozluźnienia atmosfery, choć wiem , że nie każdemu takie żarty pasują. Mi mój często mówił , zaglądając mi między nogi przy tym , że gdyby nie przeszkody formalno prawne to by się ze mną ożenił ☺ albo jak drukował mi zdjęcie małego to mówił że do niego podobny jest ☺ ja miałam zawsze z tego ubaw bo znam go dobrze i wiem , że lubi sobie żartować. Ale nie jedna po tego typu tekście by go kopnęła między nogi. ☺

Jak planujesz jeszcze dzieci to korzystaj ☺
 
A uwierz , że będę skoro sprawia Ci to tyle radości ! [Emoji23] mi by się nie chciało czytać co u ciebie , ale widocznie masz bardzo nudne życie skoro interesuje Cię moje az tak :D czytaj czytaj :D haha

Oczywiście, moje życie to mega nuda w porównaniu z Twoim! :D Mogłabyś uprzejmie przypomnieć, jak już tak miło tu sobie piszemy, jak to było z tym nakazem eksmisji, bo nie trzyma się to trochę kupy..? To da się tak mieć nakaz i nadal mieszkać? I niecierpliwie czekam na porady dot. Polecanej ilości kombinezonów na zimę, bo w kwestii ubierania jesteś wprost niedoścignionym wzorem dla wielu forumowiczek również z innych miesięcy! :D
 
reklama
Oczywiście, moje życie to mega nuda w porównaniu z Twoim! :D Mogłabyś uprzejmie przypomnieć, jak już tak miło tu sobie piszemy, jak to było z tym nakazem eksmisji, bo nie trzyma się to trochę kupy..? To da się tak mieć nakaz i nadal mieszkać? I niecierpliwie czekam na porady dot. Polecanej ilości kombinezonów na zimę, bo w kwestii ubierania jesteś wprost niedoścignionym wzorem dla wielu forumowiczek również z innych miesięcy! :D
Siedzę i się śmieje. Jesteście tak żałosne , że nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Takie szczegóły z mojego życia pamiętacie o których nawet ja już dawno zapomnialam [emoji23] fajnie mieć takie fanki :D
 
Do góry