reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ale mi się dzień zaczął... pogoda do bani. Poklocilam się z męże. Skrzyczalam dziecko za picie wylane na puzzle. Mam ochotę wyjść i ochłonąć. Jeszcze 10tej nie ma A tu konflikt za konfliktem.

Po południu mam wizytę u ginekologa. Choć wtedy wyrwe się na chwilę.

Jedyne co dobre że przez to wszystko mam takiego kopa w D.... że aż wióry lecą przy obowiązkach domowych.
 
A ja mam nadzieję że znalazłam sposób na mojego bąka .. miałam wrażenie że u nas jest problem z laktoza. odciagam od wczorajszej nocy dość dużo pierwszego mleka , tego wodnistego z laktoza . I od wczoraj mamy inne dziecko. Nie ryczy , ja mogę coś zrobić. Sam zasypia nie trzeba go przytulać , w nocy zasnął o 20 , obudził się o 2 potem o 6 i po karmieniach Wojtek odkładał go bawiącego się do łóżeczka , sam zasypiał [emoji33] .. ciągle tylko zabawy , jedzenie, sen .. oby to był sposób na niego, a nie tylko zbieg okoliczności. Z resztą jutro porozmawiam o tym z pediatra. Ciekawa jestem czy jeśli to mu pomaga to znaczy ze faktycznie ma nietolerancję laktozy , czy może być tylko niedojrzały układ trawienny i wszystko powinno się unormować
 
Też jestem ciekawa :)
Ja mojego ani się sadzam więc nie wiem czy mu się podoba czy nie. Chyba że Michasia jakoś sama się podciąga [emoji16]
Ale Olek jak mu podam ręce to też się podciąga bo to taki odruch jest z tego co czytałam. Ja nie sadzam, córka sama zaczęła siadać jak miała 6 miesięcy z pozycji na raczki. Poczekam i u Olka
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
I ja witam się ponuro. Również kłótnia z mężem to początek dnia. Ostatnio mało rozmawiamy, zazwyczaj kładę się spać koło 21. Nie mam sił siedzieć dłużej,A tak marzy mi się obejrzeć film czy poczytać książkę... o spokojnej rozmowie z mężem nie wspomnę..
Jesteśmy po szczepieniu na pneumokoki. Mała waży 5030 g. W 4 tyg przybrała 370 g. Pytałam czy nie za mało, mówili że ok. Teraz już dziecko będzie wolniej przybieralo.
Zaraz zabieram się za gulasz, bo mi smaka narobiłyscie parę dni temu;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry