reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Bo ona zawsze jest w domu jak aniołek. Położę na łóżku i patrzy godzinę w okno jak drzewo się rusza :D
Ale dzisiaj nie dość,zepotrzebowala dużo noszenia to jak przyszła moja siostra z chłopakiem w odwiedziny to tak im się przyglądała , a później mina smutna i płacz okropny. Może się bała jej okularów i jego brody. Nie mam pojęcia :/ żeby nie było tak kurcze , że tylko mama i mama a inni nie mają wstępu do domu bo będzie płacz..

To rzeczywiście może miała malutka gorszy dzień albo po prostu serio jakiś skok się szykuje i dlatego taka zmiana :) dziś nowy dzień to będzie na pewno lepiej, trzymam kciuki :) także się nie przejmuj. No wiaodmo, że mamusia zawsze na pierwszym miejscu, córeczki mamusiek hah [emoji7][emoji56] ale mówię pewnie miała gorszy dzień i dlatego tak reagowała i trafili akurat na jej widzimisie [emoji3]
 
reklama
Kurcze :( to u mnie na odwrót. U wszystkich jak zaczyna płakać to u mnie się uspokaja moment.. może chodzisz zdenerwowana ? Jak Pani z dołu ?

Ja tez zauważyłam, ze minimalny stres u mnie i dziecko bardzo to odczuwa i przejmuje emocje. Mamy jednsk z nimi nierozerwalna taka nić więzi emocjonalnej i to się przekłada na nie. Ja w to wierze i czasami obserwuje jak ja zdenerwowana to po małej tez widać
 
Biedna :(
Ja dziś tez zaliczam już chyba 5 pobudkę małej od 22, ale te pobudki to takie delikatne jak zawsze tzn ona się po prostu lekko wierci na śpiocha i miała mokro tyle razy po prostu i Pielucha do zmiany i cyc na chwile i już mi dziecko spi. Ale jednak tez to jest taki sen non stop przerywany. Ja się chyba nigdy nie doczekam takich nocek jak tutaj niektóre z mamuś maja, że dziecko śpi ciągiem np od 22-5 [emoji56][emoji7]
Ale nie narzekam, bo w sumie w ciągu dnia 2/3 dnia przesypia po nakarmieniu przeważnie.
To nasz super w dzień .możesz odpoczac :)
 
To nasz super w dzień .możesz odpoczac :)
Samo starcie to nie dużo pracy, ale już całe danie placek po węgiersku to dla mnie nie jest danie szybkie [emoji16]
Mięso dusi się praktycznie tyle samo co ten twój kurczak z ryżem , zamiast sosu słodko kwaśnego dodajesz sos ciemny i wykładasz na placka. Nie wazne [emoji16] bo się głodna zrobiłam [emoji23]
 
reklama
Do góry