reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Klaudia pisałam ci już o tym, jeszcze jak byłyśmy w ciąży. Tak , pomaga[emoji4]Chyba jeszcze jest preparat "nie chrap", też spoko[emoji6]
Hm może bym skorzystała .. jakbym nie chrapała to może mogłabym ściemniać Wojtkowi że się nie wyspałam bo budził mnie Olek ... [emoji16] Bo jak chrapie to niestety wie że śpię [emoji16]
 
Musiałabym biegac z wózkiem. Jestem sama i dnie i noce spędza Alicja tylko ze mną, bieganie mi nie w głowie ;)
Dzisiaj całą noc mała się budzi co godzinę. Teraz leży na brzuchu bo problem z kupka. Głowa mi pęka ..
Aha, no tak. To zmienia postać rzeczy:*:*
Biedna... ja dziś może pospalam dwa razy po 2,5-3 h i dwa razy po godzinie... marzy mi się przespać 6 h ciągiem... A poszłam spać o 20.30;)
 
reklama
Do góry