reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na spacerach coś tam wypije tzn z 30 ml. W domu w ogóle nie chce butli.. nawet nie wiem jak miałabym ją przyzwyczaić do picia z butelki :/ no właśnie wiem. Ja rzadko kiedy choruje, ale tak jak mówisz różnie może być. I tak mam stresa przez to, że ona tak często je to mam właśnie schizy, że może się nie najada moim mlekiem. Dlatego staram się jesc porządnie, pic dużo i pije takie coś na laktację lactosan czy jakoś tak. Nawet nie wiem czy ona dobrze przybiera na wadze, bo ostatni raz była ważona miesiąc temu i jutro u teściów na obiedzie jak będę to wejdę najpierw ja na wage i później z nią oczywiście rozbiorę ją do zero żeby tak mniej więcej wiedzieć czy jest ok i mieć mniej stresu. Miała 4,220 wiec gdyby jakoś z 5 kg było to bym się nie bała o ta sytość mleka itd
Wydaje mi się , że jak by się nie najadala to by ciągle była niespokojna i wiecznie wisiała na cycku żeby dojść. Ja też nie wiem ile moja wazy, ale moja jest na mm to inaczej chyba. Muszę kupić sobie wagę , bo sama się nie ważyłam od dnia porodu nawet :p
Daj znać jak już będziesz wiedziała ile przybrała
 
reklama
Domyślam się. Ja nieraz mam coś jeszcze w planach w głowie jak już przed 22 młoda w końcu uśnie na dłużej niż te marne 30-60 minut i wtedy zasypiam z nią razem i tak ze zmęczenia [emoji28]

Może to jakiś następny skok się szykuje? Możliwe skoro mówisz, że była nieswoja
Bo ona zawsze jest w domu jak aniołek. Położę na łóżku i patrzy godzinę w okno jak drzewo się rusza :D
Ale dzisiaj nie dość,zepotrzebowala dużo noszenia to jak przyszła moja siostra z chłopakiem w odwiedziny to tak im się przyglądała , a później mina smutna i płacz okropny. Może się bała jej okularów i jego brody. Nie mam pojęcia :/ żeby nie było tak kurcze , że tylko mama i mama a inni nie mają wstępu do domu bo będzie płacz..
 
Michasia to samo :/ od kilku dni nic tylko usypianiena rekach i non stop na rece.. nawet jakna chwile ja poloze juz jest ryk..
Ja swoją muszę bujać na rękach, kołysać. Już mi kręgosłup do tyłka wchodzi , łóżko w każdym możliwym miejscu skrzypi [emoji23] odkładam. Śpi 20 minut albo budzi się odrazu jak poczuje wózek.. i tak cały dzień od rana do wieczora. Dzisiaj ja położyłam o 19 spać juzm jest godzina 23:50 a ona właśnie usypia po drugiej pobudce ..
 
Jeeju to musisz odpocząć! To pewnie ze zmęczenia takie osłabnięcie, wiec zadbaj o siebie i niech mąż się zajmie dziećmi a Ty odespij pare godzin. Jesz regularnie i pijesz płyny?
Dzięki Kochana, oczywiście dbam o siebie, jem i pije regularnie;):*
Myślałam o tym duzo .bardzo to lubiłam. Poteuchtac , zrobiłam kilka kółek na stadionie itp. ale już kondycja nie ta. Nogi by mi odpadły, kręgosłup też. Nie trenuje 4 lata około
Musiałabyś dac czas sobie i organizmowi by dojść do jakiejś kondycji, przyzwyczaić się i czerpać z tego radość. Początki po takim czasie nie są latwe;) ale później jest super:*
 
Dzięki Kochana, oczywiście dbam o siebie, jem i pije regularnie;):*

Musiałabyś dac czas sobie i organizmowi by dojść do jakiejś kondycji, przyzwyczaić się i czerpać z tego radość. Początki po takim czasie nie są latwe;) ale później jest super:*
Musiałabym biegac z wózkiem. Jestem sama i dnie i noce spędza Alicja tylko ze mną, bieganie mi nie w głowie ;)
Dzisiaj całą noc mała się budzi co godzinę. Teraz leży na brzuchu bo problem z kupka. Głowa mi pęka ..
 
Musiałabym biegac z wózkiem. Jestem sama i dnie i noce spędza Alicja tylko ze mną, bieganie mi nie w głowie ;)
Dzisiaj całą noc mała się budzi co godzinę. Teraz leży na brzuchu bo problem z kupka. Głowa mi pęka ..

Biedna :(
Ja dziś tez zaliczam już chyba 5 pobudkę małej od 22, ale te pobudki to takie delikatne jak zawsze tzn ona się po prostu lekko wierci na śpiocha i miała mokro tyle razy po prostu i Pielucha do zmiany i cyc na chwile i już mi dziecko spi. Ale jednak tez to jest taki sen non stop przerywany. Ja się chyba nigdy nie doczekam takich nocek jak tutaj niektóre z mamuś maja, że dziecko śpi ciągiem np od 22-5 [emoji56][emoji7]
Ale nie narzekam, bo w sumie w ciągu dnia 2/3 dnia przesypia po nakarmieniu przeważnie.
 
reklama
Wydaje mi się , że jak by się nie najadala to by ciągle była niespokojna i wiecznie wisiała na cycku żeby dojść. Ja też nie wiem ile moja wazy, ale moja jest na mm to inaczej chyba. Muszę kupić sobie wagę , bo sama się nie ważyłam od dnia porodu nawet :p
Daj znać jak już będziesz wiedziała ile przybrała

Tez mi się tak wydaje także jestem dobrej myśli przed tym ważeniem dziś :) ja coś tam się wazylam, ale to i teściów, bo tez wagi nie mamy [emoji28][emoji3]
 
Do góry