reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To może to w takim razie to normalne skoro masz podobnie. Jak dawałam HiPP normalny to dwójką gęściejsza była. Po tym specjalnym woda. Chyba lepiej że robi każdego dnia niż co kilka. Boję się tylko ze dzis będzie powtórka z kolki :/ już jej termofor robi by wygrzać brzuchola.
U nas pomaga noszenie na rękach na brzuszku, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :) zaraz bączki idą
 
Kurczak w sosie słodko kwaśnym , spaghetti , fasola po bretońsku , gulasz ,schab duszony z pieczarkami i cebulą, jakaś zupa , nie wiem co jeszcze, pulpeciki,placki ziemniaczane , placek po węgiersku. To takie dania na szybko , które zawsze wychodzą bo są takie szybkie [emoji23]
Kuźwa ja przy placku po węgiersku spędzam pół dnia [emoji23] Mięso, sos, obrać i zetrzeć ziemniaki, usmażyć... jakie to szybkie danie [emoji23]
 
Ja szumisia nie mam. Biały szum nie jest tak do końca dobry. Raz w akcie desperacji próbowałam z tel puścić ale młodej to nie ruszyło.
Już poruszałyśmy kiedyś ten temat. To tak jak z bujaczkami tymi zwykłymi (o zgrozo, też mam! [emoji16]). Ja uważam, że wszystko z rozsądkiem. Szumiś czy bujak użyty raz na kilka dni krzywdy nie zrobi ;)
 
A co wtedy z dzieckiem ? [emoji16] Myślisz oddać w opiekę komuś ?
Czy próbujecie przy małej ? U nas ciężko żebym weszła do wanny i żeby Wojtek wymasował mi stopy .. ostatnio ledwo dotknął a tu zaraz syrena [emoji16][emoji16] takze nie ma mowy o wspólnej kąpieli [emoji23]
Drinkowanie to i nas jeden mały drink , a mała po kąpieli śpi twardo. Do 22/23 ale zawsze coś [emoji23] w grudniu planujemy gdzieś wyjść się rozerwać bo ja już jestem trochę zmęczona psychicznie. Mama będzie to weźmie mała na noc :)
 
Drinkowanie to i nas jeden mały drink , a mała po kąpieli śpi twardo. Do 22/23 ale zawsze coś [emoji23] w grudniu planujemy gdzieś wyjść się rozerwać bo ja już jestem trochę zmęczona psychicznie. Mama będzie to weźmie mała na noc :)
To dobrze że śpi i możesz mieć chociaż chwilę dla siebie :)
W grudniu już będą duże dzieciaczki [emoji39]
 
reklama
Ale bym się napila drina albo winka... gdybym cały czas nie karmiła [emoji14] chyba bym ze 4 butle mleka musiała sciagnac żeby wypić lampkę wina
Ja mam dzisiaj redsa na wieczór :D
15400503046921059725261.jpg szkoda , że malinowego [emoji16]
 

Załączniki

  • 15400503046921059725261.jpg
    15400503046921059725261.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
Do góry