reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To może to w takim razie to normalne skoro masz podobnie. Jak dawałam HiPP normalny to dwójką gęściejsza była. Po tym specjalnym woda. Chyba lepiej że robi każdego dnia niż co kilka. Boję się tylko ze dzis będzie powtórka z kolki :/ już jej termofor robi by wygrzać brzuchola.
No lepsza taka kupa niż twarda. Ja się ciesze jak widzę trzy razy na dzień kupkę :)
 
reklama
Ale bym się napila drina albo winka... gdybym cały czas nie karmiła [emoji14] chyba bym ze 4 butle mleka musiała sciagnac żeby wypić lampkę wina

Zawsze możesz wypić i maleństwu później podać butelkę z mm albo z wcześniej ściągniętym mlekiem swoim. Aż 4 butle to chyba gdybys pół litra wina planowała wypić [emoji5]
 
Dokładnie, pozycja jak do odbicia po jedzeniu lek na szybką kupkę i łatwego bąka:) + ew położenie na brzuchu - ale tu jest więcej nerwów.
Mi bardziej chodziło o taką pozycje, że brzuszek dziecka leży na dłoniach, buźka obrócona w stronę podłogi. Jedną dłoń wkładamy pomiędzy nóżkami, drugą od strony główki :D
 
No szczególnie szybkie są placki ziemniaczane jak się nie ma maszynki i trzeba zetrzeć na tarce :D



O jedno garnkowe super sprawa. Ale mieso w coli pierwsze slysze :D musze obczaić przepis. Kiedya robilam karkowke przekladana cebula i do tego wlewa sie keczup. Tez niczego siebie :)



Mój robi codziennie albo tak co drugi dzień.


Zapisze sobie, z tuńczykiem w sumie musi być pyszne. Lubię tuńczyka :D



Tez super pomysły, dziękuję:* kubie makaron, szpinak, tuńczyka. Chyba pierwsze co to wypróbuję makaron z tuńczykiem.

U nas młody jak się tylko włączy tv to odrazu obraca sie w strone tego pudla. Staram sie go wtedy twk obkrecic zeby go nie ogladal. Ale nie oszukujmy się, od całego zla dzieci nie uchronimy. Nie da się.


Noo ja tez uwielbiam tuńczyka, a ten pomysł na obiad to kiedyś mój Bartek nam zaserwował i od tamtej pory moje ulubione ;)
Oprócz tego tuńczyk w formie sałatek tez mega [emoji173]️
 
reklama
To samo chciałam napisać, że jestem w szoku, że ktoś puszcza bajkę 2-3 miesięcznemu dziecku. Czy to bajka ładna czy brzydka, takie małe dziecko nie powinno jeszcze oglądać tv :)

Jasne, że nie powinno, ale gdy popatrzy 10 min to tragedia się nie stanie. To była jednorazowa akcja, akurat śniadanie mogłam sobie zrobić, a tv mam bardzo daleko od łóżka. Wiadomo, że nie robi się tego codziennie, broń Boże :)
 
Do góry