reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ale z Ciebie wróżka.
A jak mam się do Ciebie dziewczyno zwracać na forum? Per Pani ? Koło Twojej głupoty nie da się przejść obojętnie więc skomentowalam. Zastanów się może dlaczego wszyscy są dla Ciebie tacy 'zlosliwi'... jakoś nie przypominam sobie żebym pisała do wszystkich byle by tylko im dopiec. No ale może inne dziewczyny mnie wyprowadza z błędu i mi przypomną że dla nich też jestem złośliwa.

Mogłabyś to zrobić po prostu bardziej uprzejmie, bo nic Tobie złego nie zrobiłam, a zachowujesz się tak jakbym Ci krzywde zrobiła kiedykolwiek. Mam po prostu imię.. a cała Twoja wypowiedz zabrzmiała jak atak i kpina w moim kierunku. Ale pewnie nie zdążyłaś go zapamiętać, bo zbyt często nie widze żebyś się udzielała. Chyba, że popełnię jakiś błąd w treści to wtedy nagle hop. I nie każe mówić „Pani”, bo jestem i tak młodsza od każdej z Was.
Jestem tylko człowiekiem i miałam prawo źle rozumować. To nie upoważnia Ciebie do takiego zachowania jak teraz i obrażania, sle jak widać tak już masz. Nie wszyscy są złośliwi, więc nie tłumacz się. A Ty możesz po prostu nie patrzeć na moje posty jeśli tak Ciebie bolą i krzywde sprawiam Twemu intelektowi, który jest jak mniemam na najwyższym poziomie skoro tak kpisz z mojej osoby.

I ja już kończę temat.. niepotrzebny stres tylko.
 
Mogłabyś to zrobić po prostu bardziej uprzejmie, bo nic Tobie złego nie zrobiłam, a zachowujesz się tak jakbym Ci krzywde zrobiła kiedykolwiek. Mam po prostu imię.. a cała Twoja wypowiedz zabrzmiała jak atak i kpina w moim kierunku. Ale pewnie nie zdążyłaś go zapamiętać, bo zbyt często nie widze żebyś się udzielała. Chyba, że popełnię jakiś błąd w treści to wtedy nagle hop. I nie każe mówić „Pani”, bo jestem i tak młodsza od każdej z Was.
Jestem tylko człowiekiem i miałam prawo źle rozumować. To nie upoważnia Ciebie do takiego zachowania jak teraz i obrażania, sle jak widać tak już masz. Nie wszyscy są złośliwi, więc nie tłumacz się. A Ty możesz po prostu nie patrzeć na moje posty jeśli tak Ciebie bolą i krzywde sprawiam Twemu intelektowi, który jest jak mniemam na najwyższym poziomie skoro tak kpisz z mojej osoby.

I ja już kończę temat.. niepotrzebny stres tylko.
Ja też Muszę cię poprawić ..
Nie jesteś młodsza od każdej z nas [emoji23][emoji23]
 
Fakt [emoji16][emoji16] czyli jak planuje rozszerzać dietę małej od 5 miesiąca to już od grudnia tak w połowie mogę jej podać pierwsza zmiksowana marcheweczke itd? Czy za wcześnie ?
Czy lepiej poczekać do skończonego 5 miesiąca i zaczętego 6 miesiąca i w styczniu dopiero?
Przy kp rozszerza się dietę po skończonym 6 miesiącu, czyli rozpoczętym 7 ;)
 
reklama
Do góry