reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@miloscwczasachpopkultury jaki ładny awatarek :) ładne dziewczyny :)

Dziękujemy [emoji5][emoji5] zawsze mnie bawi to jak do nas ktoś na spacerku zagada i mała ma różowy kocyk, czapkę itd a pytanie „chłopczyk czy dziewczynka?” [emoji23][emoji23][emoji23] może dlatego, że taka podobna do Bartka to mylą płeć
 
4.08-4.09 1 miesiac skonczony
4.09-4.10 2 miesiac skonczony
4.10-4.11 3 miesiac skonczony
4.11-4.12 4 miesiac skonczony i zaczyna 5 miesiac ;)

Fakt [emoji16][emoji16] czyli jak planuje rozszerzać dietę małej od 5 miesiąca to już od grudnia tak w połowie mogę jej podać pierwsza zmiksowana marcheweczke itd? Czy za wcześnie ?
Czy lepiej poczekać do skończonego 5 miesiąca i zaczętego 6 miesiąca i w styczniu dopiero?
 
Fakt [emoji16][emoji16] czyli jak planuje rozszerzać dietę małej od 5 miesiąca to już od grudnia tak w połowie mogę jej podać pierwsza zmiksowana marcheweczke itd? Czy za wcześnie ?
Czy lepiej poczekać do skończonego 5 miesiąca i zaczętego 6 miesiąca i w styczniu dopiero?
Mozesz juz od grudnia podawac bo bedzie miec skonczone 4 miesiace czyli teoretycznie uklad pokarmowy bardziej wyksztalcony ;) ale rob to z glowa tzn po troszeczku ;)
 
Dziękujemy [emoji5][emoji5] zawsze mnie bawi to jak do nas ktoś na spacerku zagada i mała ma różowy kocyk, czapkę itd a pytanie „chłopczyk czy dziewczynka?” [emoji23][emoji23][emoji23] może dlatego, że taka podobna do Bartka to mylą płeć
A może chcą zagadać i nie wiedzą jak to tak zaczynają temat i specjalnie pytają :)
Teraz taka moda że czasem chłopców ubierają jak dziewczynki :p
 
reklama
Do góry