reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No jak wolisz. ja lubię kosmetyki z stamtąd np belea . I jakbym miała możliwość dla dziecka to pewnie też bym wolała tam kupić :) w ogóle zdziwiłam się że to mleko modyfikowane HiPP tam też jest tańsze [emoji16]
Na allegro raz tak przeglądałam i były żele dla dzieci i dorosłych i kosmetyki balea , zastanawiałam się czy są ok bo ceny niskie . To mówisz że są ok ? :)
 
reklama
Też myślę że to za małe dzieci do tych nosideł , swojego bym nie włożyła [emoji39] szkoda w sumie bo mam dwa ale może kiedyś się przydadzą [emoji16]

Ale co do chust .. rozmawiałam z rehabilitantka która powiedziała mi że jak patrzy na ulicach to niestety większość kobiet źle wiąże chustę. Że Powinno się to robić jednak po przeszkoleniu bo źle zawiązana chusta dopiero krzywi kręgosłup. Tak myślę że Pewnie bardziej niż to nosidło [emoji39]
No ja byłam jeszcze w ciąży na kursie i to prawda że trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę.
 
Mi odpowiadają. Mają cudny zapach . Moja rodzina też sobie ściąga z Niemiec i chwali ;) ale jak wszystko , pewnie nie każdemu odpowiada [emoji39]
A tam po ile są ? :)
Tu z allegro
Screenshot_20181014-151754.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181014-151754.jpg
    Screenshot_20181014-151754.jpg
    199,9 KB · Wyświetleń: 407
Moja dziś kończy 2mies i ale mam nadzieję że jej się nie odmieni że spaniem. Karmię ją ok 2.00 I 5.00 w nocy. Przed karmieniem zmieniam pieluchę i prawie zawsze ma kupę nie słyszę jak robi.
Może za ciepło jej? Teraz tak gorąco w mieszkaniu 27st mamy. wcześniej zakładałam jej do spania body, polspiochy i wsadzalam ją w cienki spiworek ale od kilku dni nie zakładam spiworka bo mi się częściej budziła i to było przez to.
Hmm no zmieniłam jej kocyk na kołderką, w sumie przykrywam swoją... może za ciepło, spróbuje przykryć kocykiem. Ale u mnie w mieszkaniu jest może 21 st...
 
Hmm no zmieniłam jej kocyk na kołderką, w sumie przykrywam swoją... może za ciepło, spróbuje przykryć kocykiem. Ale u mnie w mieszkaniu jest może 21 st...
Kochana my poszliśmy z katarem do lekarza. Pyta się ile jest stopni , mówię jej że 22 i dostałam opiernicz, że to od tego katar. W ciągu dnia do 21 stopni .. kazała wietrzyć jak będzie więcej. A jak jej powiedziałam że wtedy w nocy jest 18° jak wietrzymy to niby tak ma być. Wtedy dziecko przykryć grubszym kocykiem i jest idealnie, bo jak jest chłodniej to że się dziecku lepiej śpi
 
reklama
Do góry