reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie martw sie ;) nosidlo jest usztywnione a mala czasem siedzi na wpollezaco oparta o poduszki ;) inaczej mi beczy ;)
Ewcia zrobisz jak chcesz pewnie już nawet podjęłaś decyzję że będziesz ją w nim nosić ale właśnie źle że jest usztywnione bo kręgosłup powinien móc być z naturalnej krzywiźnie i dlatego używa się chust bo materiał się dostosowuje do ciała dziecka.
I już nic więcej nie mówię bo nie chce żeby wyszło że jestem zolza, to w dobrej wierze pisze :*
 
reklama
Zobaczymy,bo ona juz nie chce plackiem lezec i sie ladnie podnosi.. chwile posiedzi i tak sobie cwiczymy ;) Zobacz załącznik 907222
A wogole jaka ona dużą albo tak się wydaje na tym zdjęciu :O mój Olek to kruszyna mi się wydaje przy Michasi. Chociaż w sumie to ona starsza sporo bo my jutro 2 miesiące kończymy.
 
Ewcia zrobisz jak chcesz pewnie już nawet podjęłaś decyzję że będziesz ją w nim nosić ale właśnie źle że jest usztywnione bo kręgosłup powinien móc być z naturalnej krzywiźnie i dlatego używa się chust bo materiał się dostosowuje do ciała dziecka.
I już nic więcej nie mówię bo nie chce żeby wyszło że jestem zolza, to w do
 
Ewcia zrobisz jak chcesz pewnie już nawet podjęłaś decyzję że będziesz ją w nim nosić ale właśnie źle że jest usztywnione bo kręgosłup powinien móc być z naturalnej krzywiźnie i dlatego używa się chust bo materiał się dostosowuje do ciała dziecka.
I już nic więcej nie mówię bo nie chce żeby wyszło że jestem zolza, to w dobrej wierze pisze :*
Spoko ;) wiem ze w dobrej :* nosidlo jest usztywnione nie jakos mocno ale jest, to fakt, ale regulowane wiec mozemy je nawet zrobic w pozycji lezacej ;) bez obaw ;)
 
Jak tam u was z czkawka? Bo u nas jest zawsze przy zmianie pieluchy albo jak po jedzeniu gaworzy... a z czkawka zawsze ulewa...
U mnie maly bardzo czesto miewal czkawki juz w brzuchu po urodzeniu za kazdym razem po karmieniu mimo że przez miesiąc karmilam tylko swoim mlekiem choc z butelki a teraz juz coraz rzadziej ale bardzo sie wtedy zlosci ale wtedy daje troche wody i zaraz przestaje
 
Moj maly teraz zjada bebilon i nie narzekam malego brzuszek nie boli i kupki robi codziennie wczesniej kupilam raz bebiko ale tutaj byl problem bo brak kupki i malego bardzo czesto bolał brzuszek w biedronce chyba najtaniej
Tzn w biedrze masz kilogram(2*500g) ;) wiec nie oplaca sie.. mloda moja duzo pije (1200g na tydz) wiec drogo to wychodzi.. probujemy z tym babydream z rossmana ;) faktycznie jest mniej slodkie ;) zobaczymy.. ;) tzn ogolnie nie mam nic do bebilonu,procz ceny ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nie jesteś sama bo ja też nie podaje i synkowi kiedys też nie , nawet nie wiedziałam że coś trzeba :D nikt mi nic nie mówił na ten temat

Uff to dobrze, bo już się bałam, że coś mnie ominęło :)

U mnie we wtorek będzie położna to wypytam o ten temat czy ona zaleca i czy to niezbędne dla lepszego zdrówka dziecka czy obędzie się bez. Ale wiadomo tez 17 października mamy usg bioderek to akurat spytam pediatry żeby jeszcze mieć potwierdzenie w więcej niż dwóch źródłach :)
 
Do góry