reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Weekend , ładna pogoda . Nic tylko korzystać :)

My niestety nie skorzystaliśmy, bo dziś już trzeba było po 6 dniach pobytu na Śląsku u mojej rodziny i mamy wracać i do siebie mamy jakoś z 330 km i w tamta stronę jechaliśmy to w 3,5 h byliśmy z jednym przystankiem, bo poszczęściło się i młoda jak zasnęła na początku tak spała prawie do końca podróży, a dziś wyjechaliśmy o 14 i byliśmy po 19 chwilkę w domu także niestety dziś było trudniej, bo polowe drogi trochę marudziła tzn chciała cyca zamiast butelki i trzeba było się zatrzymywać skoro nic nie pomagało typu smoczek, kostka do zabawy itd i tak nam zleciała ciężko podróż, że pod koniec to już cała mokra spocona byłam i zestresowana, bo myszka już była przebodzcowana i miała dosyć podróży :( ale już jesteśmy w domku całe szczęście i udało mi się o dziwo rozpakować prawie większość bagaży, wstawić pralkę z ciuchami, bo się nazbierało i teraz już odpoczywam i karmie malutka i prawie śpi także miejmy nadzieje ze padnie i pospi dłużej skoro wymęczyła się tak biedna.
Ale ogólnie u nas teraz ten cały tyg tez ma być ciepły jak na jesień i mój ma na ranki to może się skorzysta [emoji5]
 
reklama
Ja dzisiaj bylam na zakupach i w lupkeksie , trochę sprzątania , klotnia z mężem potem godzenie :D i tak cały dzień coś :) kupiłam sobie bluzkę new look nowa z metka i taka narzutka futerko , małej parę rzeczy i np taka czapka zestaw z rękawiczkami nowy jeszcze z metką był , a fajny w środku ocieplone misiem :) lubie zakupki w lumpku . Rano mąż mi podcinał włosy miał obciąć końce a przyciął chyba z 7 cm... :confused2: ale i tak mi włosy ostro wypadają to straty nie będzie .też wam tak teraz włosy po ciąży lecą ? Mi tak od 2 tygodni się zaczęło a w czwartek będzie 13 tygodni po porodzie Zobacz załącznik 907184 Zobacz załącznik 907185 Zobacz załącznik 907186 Zobacz załącznik 907187

Super zdobycze :)
Ja jutro tez się pochwale zdjęciami tych ciuszków co dla małej kupiłam na 68 w tym ciucholandzie w Bytomiu to zapłaciłam 140 zł a mam cała reklamówkę duża ciuchów :) dla siebie za to w galerii wychwyciłsm piękna mała torebkę w sinsay, bo do takich teraz mam upodobanie i mam łącznie z ta nowa tylko 3, ale każda wyjątkowa. No i spodnie na tyłek za 50 zł tez z sinsay, bo po ciąży to ogólnie zrobiłam porządki ze spodniami i zostały mi 2 pary takich normalnych a tak to mam 2 x legginsy ciążowe w których teraz tez chodzę i 2 pary sportowych, ale jak będzie za miesiąc już zimniej o wiele to już będą za cienkie na dwor. A o siebie tez trza zadbać [emoji5][emoji16][emoji16]
 
Jakich uzywacie plynow do mycia malenstw? Kupilam ostatnio z hippa ale mi nie za bardzo odpowiada
Teraz kąpie w krochmalu czyli mące ziemniaczanej i czasem w zielu ostrożenia ;) a mylam linomagiem zelem do cialka i wloskow ;)
Screenshot_20181013-221642.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20181013-221642.png
    Screenshot_20181013-221642.png
    221,6 KB · Wyświetleń: 237
Ja dzisiaj bylam na zakupach i w lupkeksie , trochę sprzątania , klotnia z mężem potem godzenie :D i tak cały dzień coś :) kupiłam sobie bluzkę new look nowa z metka i taka narzutka futerko , małej parę rzeczy i np taka czapka zestaw z rękawiczkami nowy jeszcze z metką był , a fajny w środku ocieplone misiem :) lubie zakupki w lumpku . Rano mąż mi podcinał włosy miał obciąć końce a przyciął chyba z 7 cm... :confused2: ale i tak mi włosy ostro wypadają to straty nie będzie .też wam tak teraz włosy po ciąży lecą ? Mi tak od 2 tygodni się zaczęło a w czwartek będzie 13 tygodni po porodzie Zobacz załącznik 907184 Zobacz załącznik 907185 Zobacz załącznik 907186 Zobacz załącznik 907187

Mi włosy jakoś specjalnie nie wypadają, taka norma jak zawsze. Nawet wydsje mi się, że są zdrowsze i mniej ich wychodzi niż przed, ale ja ogólnie nigdy nie miałam problemów z włosami, bo i gęste itd i paznokcie tez mi się zrobiły bardziej twarde także ja nie mam na co się skarżyć [emoji16]

Może witaminki jakieś kup na włosy coś w stylu skrzypowita i działaj tak od wewnątrz na te objawy :)
 
reklama
Do góry