reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Zobacz załącznik 907204 Jestem w szoku, wróciliśmy ze spaceru zjadła 30ml i śpi, spi nie na mnie, troche ja skręca, ale zasnęła bez płaczu na kanapie, jaki kosmos... mówią ze pepti działa po 3 tyg tyle urrzymuja się alergeny w organizmie, mam nadzieje ze to nie jest jednorazowy spokój jej ciałka
Kinia jakie Mała na kupy po pepti? Chodzi mi o kolor i formę [emoji16]
 
Cześć Dziewczyny:-)
Fajny dziś dzień, piękna pogoda. Byłam z rodzinką ba noc u siostry,wczoraj ona wyszła na impre z dziewczynami, ja pulnowalam dwójkę swoich plus dwójkę jej dzieci (mąż przyjechał o 22 że spotkania z pracy), a dziś rano byłam pobiegać z siostra,A później z mężem na filmie Kamerdyner:-) super, polecam. Obyło się bez dokarmiania mlekiem:-) A mam dwie małe buteleczki bebilon pepti... one ważne tylko do 27.
Jestem zmęczona bo młoda częściej dziś w nocy wstawala...zaraz idę spac:) pozdraw8am cioteczki i Wasze dzieciaczki:-):-*
 
reklama
Do góry